, .
cloudy 28.1℃
Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Weidemann – daudzpusīgs palīgs ikdienā

SIA MTZ-SERVISS , 29-03-2023
Weidemann – daudzpusīgs palīgs ikdienā

Saimnieks LV / 2021.gads (Novembris.)

Darbu saimniecībā ievērojami atvieglo piemērotas ierīces. Kompakti būvētās Weidemann mašīnas spēj veikt daudzveidīgas darbības – gan stallī, gan sakraujot ķīpas, gan arī meža darbos, gan augļu un dārzeņu audzēšanā.

Weidemann GmbH vairāk nekā 45 gadus ražo kompaktus Hoftrac® riteņu un teleskopiskos iekrāvējus lauksaimniecībai un ir vadošais šo lauksaimniekiem, pašvaldībām, dārzniecībām un kokaudzētavām paredzēto mašīnu ražotājs Centrāleiropā. Kopš ražošanas sākuma galvenajās rūpnīcās Dīmelzē (Diemelsee) un Korbahā (Korbach) ir saražots vairāk nekā 130 000 iekrāvēju. Ciešā izstrādātāju un lietotāju sadarbība ir vairākkārt palīdzējusi attīstīt ino-vatīvas koncepcijas. Tās iemiesotas labi pārdomātu produktu klāstā, ko raksturo plaša pielietojamība un moderni tehnoloģiskie risinājumi. Piedāvājumā ir viss nepieciešamais lauksaimniecībā plaša spektra iekraušanas darbiem – Hoftrac® riteņu iekrāvēji un teleskopiskie iekrāvēji ar praktiskām papildu ierīcēm ir ideālas mašīnas lietošanai saimniecībā, stallī, šķūnī un noliktavā. Weidemann GmbH ir Wacker Neuson SE meitas uzņēmums kopš 2005. gada.

Iekrāvējs Hoftrac® 1390 izmantošanas laikā lopu novietnē.

Daudzfunkcionālās Hoftrac® mašīnas
Weidemann Hoftrac® un Hoflader sērijas mašīnām ir kompakts dizains, zems smaguma centrs, mazs pagrieziena rādiuss un liela veiktspēja. Tās darbojas īpaši ātri, droši un elastīgi un ir vienkārši izmantojamas jebkurā situācijā. Pateicoties plašajam dažādu papildu darbarīku klāstam, Weidemann Hoftrac® ir universāli izmantojams daudzfunkcionāls instruments, noderīgs, veicot barošanas, mēslošanas, slaucīšanas, sakraušanas vai transportēšanas darbus.

Gandrīz visas Hoftrac® mašīnas var aprīkot ar salokāmu vadītāja nojumi EPS (Easy Protection System), kas tikai ar dažām darbībām piemērojama zemam caurbraukšanas augstumam.

Darbs lielā augstumā ar teleskopisko riteņu iekrāvēju 3080T.

Spēcīgie (teleskopiskie) riteņu iekrāvēji
Weidemann riteņu iekrāvēji ne tikai atbilst visiem drošības standartiem un ir daudzfunkcionāli, bet arī izceļas ar lielu jaudu un izturību. Dažādas sērijas, tāpēc iespējams izvēlēties mašīnu ar jums vajadzīgo piedziņu, riepām, hidrauliku un vadītāja kabīni. Hoftrac® optimāli pielāgojams uzņēmuma darbībai un tā īpašnieka vēlmēm.

Ja nepieciešams darboties augstumā, ir pieejams arī teleskopiskais pacēlājs. Tas ievērojami palielina pacelšanas augstumu un diapazonu.

2080.–5080. sērijas Weidemann mašīnām standarta aprīkojumā ir ērta kabīne ar īpaši plašu galvas zonu un lielu kustību amplitūdu.

LP modeļiem (Low Position) ir pazemināta vadītāja un sēdekļa pozīcija, tāpēc tām nav šķērslis zemas caurbrauktuves.

Teleskopiskais iekrāvējs T4512 ir piemērots arī apkopes darbiem.

Kompaktie teleskopiskie iekrāvēji
Kompaktajiem Weidemann teleskopiskajiem iekrāvējiem ir unikāla pacelšanas augstuma, platuma un mašīnas veiktspējas kombinācija. Ar riteņu pilnpiedziņu un visu riteņu vadību tie ir absolūti stabili un labi aprīkoti dažādiem darba uzdevumiem. Teleskopiskā iekrāvēja mazais darbības rādiuss un optimālā manevrētspēja būs liels atvieglojums, īpaši saspringtos darba apstākļos, piemēram, strādājot staļļos un noliktavās.

Weidemann teleskopiskā iekrāvēja vadītāja palīgsistēma VLS (Vertical Lift System) nodrošina plūstošu darba ritmu un sniedz atbalstu ar pusautomātiskām teleskopiskām kustībām. Ar to var viegli iekraut birstošu materiālu vai sakraut salmu ķīpas. Trīs vadības veidi (pilnpiedziņas vadība, priekšējās ass vadība, manevrēšana šaurās telpās) nodrošina maksimālu elastību. Patīkamā darba atmosfēra un optimāla pārskatāmība nodrošina augstu lietošanas un braukšanas komforta līmeni.

Vadības svira padara teleskopisko iekrāvēju par visaptverošu ierīci un lietotājam draudzīgu mašīnu. Teleskopiskie iekrāvēji T5522 un T6027 piedāvā īpašu funkciju – 3. vadības ķēdes spiediena samazināšanas poga ir viegli pieejama teleskopiskā pacēlāja ārpusē. Tādējādi dažādus piemontētos instrumentus var nomainīt vēl ātrāk un efektīvāk. Funkcija pieejama, ja ir ieslēgta aizdedze vai darbojas dzinējs.

Vairākas Weidemann mašīnas ir piemērotas arī darbam ar piekabēm – ir pieejami dažādi piekabju savienojumi.

 

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
AMAZONE nosaka jaunus standartus kombinētajiem izkliedētājiem!
AMAZONE nosaka jaunus standartus kombinētajiem izkliedētājiem!

AGRITECHNICA 2023 laikā AMAZONE prezentēja jauno minerālmēslu izkliedētāju ...

Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā

Govju virusālā diareja (Bovine viral diarrhoea, BVD) ir liellopu infekcijas...

Tukuma piens attīstības stāsts
Tukuma piens attīstības stāsts

Tukuma piens ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. S...

SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos
SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos

SIA Naukšēni Valmieras novadā izveidojusies no savulaik spēcīgās kopsaimnie...