, .
cloudy 4.5℃
Vārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Vienmēr ar rūpēm par vidi

Juris Strods , 15-07-2022
Vienmēr ar rūpēm par vidi

Junkkari sējmašīnu rūpnīca atrodas Somijā, Dienvidostrobotnijas reģionā, Ylihähärmä pilsētā. Junkkari ir daļa no MSK Group Oy koncerna, kurā ietilpst tādi uzņēmumi kā MSK Cabins (ražo kabīnes traktoriem un kombainiem), MSK Matec, MSK Plast (ražo plastmasas detaļas daudzām auto ražošanas un lauksaimniecības tehnikas ražotājkompānijām) un Juncar, kas atrodas Somijā, Vācijā un Slovākijā. Vairāk nekā 60 gadus uzņēmums ir uzticams lauksaimnieku partneris.

Junkkari, nepārtraukti uzkrājot klientu pieredzi un uzklausot viņu vajadzības, rada lieliskas sējmašīnas. Arī pēc 60 darbības gadiem uzņēmums turpina drosmīgi ieviest jaunus tehniskus risinājumus, saglabājis spēju apstrīdēt un uzlabot pieņemtos standartus, nospraužot jaunas robežas.
Junkkari izmanto mūsdienīgas dizaina un kvalitātes kontroles metodes un ir pirmais lauksaimniecības tehnikas ražotājs Somijā, kurš ir saņēmis ISO 9001 sertifikātu. Uzņēmumam ir arī ISO 14001 sertifikāts. Ražotnē liela uzmanība tiek pievērsta ražošanas automatizācijai, to nodrošina robotu metināšanas līnijas un ar lāzeru vadāmi metāla griezēji. Precīza mašīnu detaļu turpmākā apstrāde padara ražošanu elastīgu un ātru. Taču visa pamatu pamats un vissvarīgākā ražošanas sastāvdaļa ir Junkkari komanda, kas zina, kā izgatavot lielisku produktu.

Jaunās paaudzes Junkkari sējmašīnas
Efektīvas, precīzas, uzticamas, viegli izmantojamas, ar zemas jaudas prasībām – tā var raksturot jaunās paaudzes Junkkari sējmašīnas.

Junkkari klāstā atradīsiet plašu sējmašīnu un kombinēto sēšanas kompleksu izvēli. S-, M- un D-sērijas modeļi tiek prezentēti 3 un 4 m versijās...

 

 

Pilnu rakstu lasiet Jūlija SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Vismaz simts garšu sieri
Vismaz simts garšu sieri

Biedrība Siera klubs organizē daudzus pasākumus, taču visskaistākā un ievēr...

Mežsaimniecība Zviedrijā
Mežsaimniecība Zviedrijā

Zviedrija jau daudzus gadus tiek uzskatīta par mežsaimniecības etalonu, kam...

KIOTI pirmais autonomais traktors HX 1400
KIOTI pirmais autonomais traktors HX 1400

Dienvidkorejas lielākais traktoru un lauksaimniecības tehnikas ražotājs Dae...

HORSCH prezentē jaunumus Focus TD, Avatar SD, Leeb CS un Pronto DC sērijā
HORSCH prezentē jaunumus Focus TD, Avatar SD, Leeb CS un Pronto DC sērijā

Septembris atnācis ar dažādiem jaunumiem HORSCH Maschinen GmbH piedāvājumā....