, .
partlycloudy_day 23.5℃
Vārda dienu svin: Alfrēds, Madars, Fredis

Vienmēr ar rūpēm par vidi

Juris Strods , 15-07-2022
Vienmēr ar rūpēm par vidi

Junkkari sējmašīnu rūpnīca atrodas Somijā, Dienvidostrobotnijas reģionā, Ylihähärmä pilsētā. Junkkari ir daļa no MSK Group Oy koncerna, kurā ietilpst tādi uzņēmumi kā MSK Cabins (ražo kabīnes traktoriem un kombainiem), MSK Matec, MSK Plast (ražo plastmasas detaļas daudzām auto ražošanas un lauksaimniecības tehnikas ražotājkompānijām) un Juncar, kas atrodas Somijā, Vācijā un Slovākijā. Vairāk nekā 60 gadus uzņēmums ir uzticams lauksaimnieku partneris.

Junkkari, nepārtraukti uzkrājot klientu pieredzi un uzklausot viņu vajadzības, rada lieliskas sējmašīnas. Arī pēc 60 darbības gadiem uzņēmums turpina drosmīgi ieviest jaunus tehniskus risinājumus, saglabājis spēju apstrīdēt un uzlabot pieņemtos standartus, nospraužot jaunas robežas.
Junkkari izmanto mūsdienīgas dizaina un kvalitātes kontroles metodes un ir pirmais lauksaimniecības tehnikas ražotājs Somijā, kurš ir saņēmis ISO 9001 sertifikātu. Uzņēmumam ir arī ISO 14001 sertifikāts. Ražotnē liela uzmanība tiek pievērsta ražošanas automatizācijai, to nodrošina robotu metināšanas līnijas un ar lāzeru vadāmi metāla griezēji. Precīza mašīnu detaļu turpmākā apstrāde padara ražošanu elastīgu un ātru. Taču visa pamatu pamats un vissvarīgākā ražošanas sastāvdaļa ir Junkkari komanda, kas zina, kā izgatavot lielisku produktu.

Jaunās paaudzes Junkkari sējmašīnas
Efektīvas, precīzas, uzticamas, viegli izmantojamas, ar zemas jaudas prasībām – tā var raksturot jaunās paaudzes Junkkari sējmašīnas.

Junkkari klāstā atradīsiet plašu sējmašīnu un kombinēto sēšanas kompleksu izvēli. S-, M- un D-sērijas modeļi tiek prezentēti 3 un 4 m versijās...

 

 

Pilnu rakstu lasiet Jūlija SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Minerālas, mikrobioloģiskas un augu izcelsmes barības piedevas cūku ēdināšanā
Minerālas, mikrobioloģiskas un augu izcelsmes barības piedevas cūku ēdināšanā

Mūsdienās antibiotiku lietošana Eiropas Savienībā un citās valstīs ir pilnī...

Zināmais un nezināmais piens
Zināmais un nezināmais piens

Piena produktu patēriņš Latvijā pēdējās desmitgadēs ir ievērojami samazināj...

Kur kaza Bonija Sniķerus aizveda
Kur kaza Bonija Sniķerus aizveda

Gleznaini skaistā vietā – Sniķeru kalniņā Jumurdas ezera krastā vasarās gan...

JCB laiž klajā Fastrac iCON ar vismodernākajām tehnoloģijām
JCB laiž klajā Fastrac iCON ar vismodernākajām tehnoloģijām

Lauksaimniecības un celtniecības tehnikas ražotājs JCB ir laidis klajā jaun...