, .
cloudy 2.5℃
Vārda dienu svin:

Vairākas sējas tehnoloģijas ar vienu moduļu disku sējmašīnu "Falcon PRO"

Mārtiņš KALNIŅŠ , 13-07-2022
Vairākas sējas tehnoloģijas ar vienu moduļu disku sējmašīnu "Falcon PRO"

Moduļu disku sējmašīna Falcon PRO, pateicoties tās moduļu sistēmai, ir paredzēta visiem augsnes apstākļiem un tehnoloģijām. Minimālās augsnes apstrādes tehnoloģijas ļauj veikt sēju nesagatavotā augsnē un iemaisot minerālmēslus. Tradicionālo tehnoloģiju gadījumā augsnes pirmssējas sagatavošanā var izmantot lielu darba ātrumu, izcilu stabilitāti un iekārtas manevrētspēju.

Falcon PRO vienā paņēmienā un vienā braucienā veic augsnes sagatavošanu, mēslošanu un sēšanu. Sējmašīnas koncepcija paredz iespēju izvēlēties un apvienot visas darba sekcijas un tās savstarpēji aizvietot. Starp pirmapstrādes un sējas sekciju ir pneimatiska bliete ar integrētu piedziņas asi. Flotējošas (zemspiediena) riepas izcili nogludina dīgšanas substrātu pirms katra sējas lemeša. Riteņi ir izturīgi pret bojājumiem.

Falcon PRO ir ļoti kompakta sējmašīna ar nelielu svaru un zemu vilkmes pretestību. Tā ir aprīkota ar vadības un elektronisko kontroles sistēmu. Piedāvājumā no visvienkāršākā pamata varianta bez iespējas mēslot līdz variantam ar iespēju izsēt un mēslot divas kultūras vai šķirnes (neatkarīgi no sēklu daudzuma un ievietošanas dziļuma).

Falcon PRO priekšrocības:
• darba ātrums līdz pat 20 km/h,
• zema vilces pretestība, pateicoties nelielam svaram un lieliem riteņiem,
• liela tilpuma tvertnes, tādēļ, tās uzpildot, īsas dīkstāves,
• īsa un kompakta konstrukcija, tāpēc ātra pagriešanās lauka malās,
• precīza dziļuma vadība, optimāli blīvējot augsni,
• izcila virskārtas izlīdzināšana un nogludināšana pirms sējas lemešiem.

Falcon PRO konstrukcijas priekšrocība ir tā universālais pielietojums un iespēja pielāgot iestatījumus dažādu darbu veikšanai. Augstas stiprības materiāli apvienojumā ar eXtra STEEL line tehnoloģiju garantē ilgu Falcon PRO ekspluatāciju arī vissarežģītākajos apstākļos. Ļoti vienkārša iekārtas vadība un apkope.

To raksturo:
• Ērta sēšanas dziļuma, lemešu piespiedējspēka un sēklu devas iestatīšana.
• Vienkārša elektroniskā sistēma ar intuitīvu vadību.
• Minimāls pielāgojamo pozīciju skaits.
• Minimāls eļļošanas punktu skaits.

Softer – ātra augsnes kultivēšana ar mazu pretestību!
Laukos Eiropā, Āzijā, Ziemeļamerikā un Jaunzēlandē jau sastopam tūkstošiem izcilo Softer disku kultivatoru. Katrs to disks tiek vadīts ar izturīgu, kaltu zaru un individuālu atsperu slogojumu, kam ir augstas izturības gumijas elementi. Agresīvie disku darba leņķi nodrošina lielisku augsnes iespiešanos pat ļoti smagās augsnēs sausumā. Turpretim mitros apstākļos Softer demonstrē lielisku caurlaidību un izturību pret aizsērēšanu, pateicoties kaltajiem āķa formas zariem. Lielisko augsnes iespiešanos pastiprina precīzi nogriezta apmale visā diska apkārtmērā. Diski ir izgatavoti no augstas nodilumizturības termiski apstrādāta tērauda, līdz ar to ir izturīgi arī smagos darbos.

Pateicoties agresīvajiem darba leņķiem, augsne ir lieliski nogriezta precīzi iestatītajā darba dziļumā līdz 12 cm. Augu atliekas ir ļoti labi sajauktas un vienmērīgi sadalītas. Optimizētā ģeometrija un darbīgo daļu izvietojums ļauj perfekti izlīdzināt augsni. Lielā izmēra aizmugurējie ruļļi nodrošina izcilu pievelšanu un sasmalcina visus lielos zemes gabalus. Augsne ir kompakta, ar atjaunotu kapilaritāti pēc kultivēšanas.

Softer kultivatoriem ir izcili zema stiepes pretestība, tie nodrošina produktīvu augsnes apstrādi ar darba ātrumu 12–15 km/h. Komplekta jauda svārstās no 1.1 līdz 1.4 ha/h uz vienu darba platuma metru. Nepieciešamā traktora jauda – no 30 ZS uz vienu agregāta darba platuma metru. Piemēram, komplekts Softer 11 ar modernu 360 ZS traktoru spēj stundā apstrādāt līdz 14 ha, patērējot 4–6 l/ha un nodrošinot izcilu darba kvalitāti. Softer ir kompakts un produktīvs. Tas pierādījis savu kvalitāti un daudzpusību dažādās augsnes apstrādes tehnoloģijās, allaž nodrošinot saviem īpašniekiem produktīvu darbu un rentabilitāti.

Farmet Falcon 6 PRO un Farmet Softer 8 jau ir pieejami apskatei un iegādei pie oficiālā Farmet tirdzniecības pārstāvja Latvijā – SIA Agrimatco Latvia!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
IIN nomaksa, pārdodot personīgo mantu
IIN nomaksa, pārdodot personīgo mantu

Jautājums: Vai fiziskai personai ir jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis (...

Kuri ES reģioni ir lielā mērā atkarīgi no lauksaimniecības
Kuri ES reģioni ir lielā mērā atkarīgi no lauksaimniecības

2020. gadā aptuveni 4.5 % no kopējā Eiropas Savienībā nodarbināto skaita, a...

ZS Birzmaļi-2 kopā ar vecākiem saimnieko jaunā paaudze
ZS Birzmaļi-2 kopā ar vecākiem saimnieko jaunā paaudze

Devāmies uz Dienvidkurzemes novada Nīcas pagasta zemnieku saimniecību Birzm...