, .
cloudy 6.6℃
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Universāls rezerves daļu piegādātājs vienuviet

Elīna Grase , 13-07-2023
Universāls rezerves daļu piegādātājs vienuviet

Saimnieks LV / 2023.gads (Jūnijs)

Winkler ar 200 000 dažādiem produktiem preču sortimentā ir universāls un daudzpusīgs rezerves daļu piegādātājs no Vācijas. Uzņēmums darbojas 7 valstīs, tam ir 42 filiāles ar vairāk nekā 1600 darbiniekiem. Latvijā Winkler grupu pārstāv SIA Winkler Baltija. Par uzņēmuma plašo sortimentu un lauksaimniekiem aktuālajiem piedāvājumiem stāsta uzņēmuma vadītājs Viesturs Liekna.

–Kas ir Winkler, un ko tas piedāvā?
Winkler pieder uzņēmējiem no Vācijas, tas darbojas 7 valstīs 42 filiālēs. Galvenās uzņēmuma pārstāvniecības valstis ir Vācija, Austrija un Šveice, bet strauja attīstība ir arī Polijā, Čehijā, Slovākijā un Latvijā. Uzņēmumam ir trīs centrālās noliktavas – divas Vācijā, Ulmē un Kaselē, kā arī jauna, moderna un automatizēta noliktava Austrijā, Vīnē.

Winkler grupa ir diezgan unikāla savā piedāvājumā, jo mēs esam vienīgie, kas piedāvā tik plašu preču sortimentu – gan komerctransporta rezerves daļas, to skaitā autobusu rezerves daļas, servisu un darbnīcu aprīkojumu, gan lauksaimniecības tehnikas rezerves daļas visplašākajā to izvēlē, gan visu, kas nepieciešams hidrauliskajam aprīkojumam. Mums ir arī plašs tvertņu un autocisternu rezerves daļu klāsts. Katru dienu mēs atbalstām servisus, komerciālo transportlīdzekļu īpašniekus, autobusu firmas un lauksaimniecības uzņēmumus, lai tie varētu atrast un iegādāties sev nepieciešamās rezerves daļas.

Winkler preču klāstā ir vairāk nekā 200 000 nomenklatūru preču. Uz vietas Rīgas noliktavā turam ļoti plašu nomenklatūru klāstu, lai uzreiz varētu apmierināt klientu pieprasījumu. Veicam ikdienas preču pasūtījumus un piegādes no Winkler centrālajām noliktavām...

 

 

Pilnu rakstu lasiet jūnija SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu

Piena lopkopība ir dinamiska nozare, kas bieži saskaras ar dažādiem izaicin...

Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte
Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte

Govs gremošanas sistēma dabiski ir piemērota kokšķiedru saturošu barības lī...

AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu
AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu

Uzņēmums AS Dimedium Latvija kopš 2024. gada 1. janvāra ir pārņēmis AS Kurz...

ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts
ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts

Ģimenes saimniecība ZS Dārznieki Aizkraukles novadā nodarbojas ar piena un ...