, .
clearsky_day 13.4℃
Vārda dienu svin: Gaida, Arnis, Arno

Tenta angāri un tērauda lokšņu seguma angāri

Arnis MILLERS , 16-05-2023
Tenta angāri un tērauda lokšņu seguma angāri

Tenta angārs un tērauda seguma angārs ir 2 dažādu veidu konstrukcijas, un katrai ir savas priekšrocības un trūkumi. Labākais un piemērotākais risinājums ir atkarīgs no konkrētā lietošanas gadījuma un prasībām.

Tenta angāri
Tenta angārs, kas pazīstams arī kā auduma angārs, parasti ir izgatavots no izturīga auduma materiāla, kas pārvilkts cinkotām metāla struktūrām vai cita materiāla rāmim. Tie ir samērā viegli, tos var ātri un viegli samontēt un izjaukt, padarot tos par populāru izvēli pagaidu vai puspastāvīgām konstrukcijām. Šādi angāri parasti ir arī lētāki nekā ar tēraudu pārklāti angāri.

Viena no tenta angāru priekšrocībām ir spēja tajā uzglabātajiem transportlīdzekļiem, iekārtām un citiem materiāliem nodrošināt pietiekamu aizsardzību pret dabas elementiem un laikapstākļiem. PVC materiāls, ko izmanto tenta angāros, ir sertificēts un izturīgs pret laikapstākļiem, tostarp spēj izturēt skarbus laikapstākļus, piemēram, vēju, lietu un sniegu. Tenta angāri parasti ir energoefektīvāki nekā ar tēraudu pārklāti angāri, jo tie var nodrošināt labāku izolāciju un tiem nepieciešams mazāk apgaismojuma.

Tērauda lokšņu seguma angāri
Savukārt ar tērauda loksnēm pārklātam angāram ir paliekošāka, robustāka konstrukcija, kas izgatavota no tērauda paneļiem un citiem metāla materiāliem. Ar tēraudu pārklāti angāri ir izturīgāki un nodrošina labāku aizsardzību pret spēcīgiem vējiem, krusu vai citiem postošiem laikapstākļiem. Tie parasti ir arī drošāki par tenta angāriem, un tos var pietiekami labi nosiltināt, lai saglabātu konstantu iekšējo temperatūru.

Vēl viena tērauda angāru priekšrocība ir iespēja tos pielāgot, lai tie atbilstu īpašām prasībām, piemēram, nestandarta izmēriem, formai un izvietojumam. Tos var projektēt tā, lai angāros ne tikai ietilptu viss nepieciešamais, bet arī tā, lai tie ietilptu ierobežotā vietā. Tērauda seguma angāri parasti ir ugunsizturīgāki nekā auduma angāri, kas dažās vidēs var būt svarīgs aspekts.

Kopumā izvēle starp tenta angāru un tērauda lokšņu angāru ir atkarīga no lietotāja specifiskajām vajadzībām. Tenta angārs...

 

 

 

 

Pilnu rakstu lasiet aprīļa SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Sasniedz mērķi ar SEB finansējumu
Sasniedz mērķi ar SEB finansējumu

SIA SEB līzings Valdes priekšsēdētājs Renārs Vīksna ar vairāk nekā 19 gadu ...

ZS "Ķērpji" – apņēmīgi, neatlaidīgi un skaisti
ZS "Ķērpji" – apņēmīgi, neatlaidīgi un skaisti

Bauskas novadā, Brunavas pagasta zemnieku saimniecības Ķērpji saimniece Ras...

Pavasara darbi ganībās
Pavasara darbi ganībās

Pavasaris jau ir uz sliekšņa, tādēļ laiks plānot, kādus darbus būtu nepieci...

Nenovērtētā selēna nozīme lopkopībā
Nenovērtētā selēna nozīme lopkopībā

Manuprāt, saimnieki jau sen ir sapratuši, ka, lai veiksmīgi vadītu piena va...