, .
cloudy 14.8℃
Vārda dienu svin: Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis

Tenta angāri un tērauda lokšņu seguma angāri

Arnis MILLERS , 16-05-2023
Tenta angāri un tērauda lokšņu seguma angāri

Tenta angārs un tērauda seguma angārs ir 2 dažādu veidu konstrukcijas, un katrai ir savas priekšrocības un trūkumi. Labākais un piemērotākais risinājums ir atkarīgs no konkrētā lietošanas gadījuma un prasībām.

Tenta angāri
Tenta angārs, kas pazīstams arī kā auduma angārs, parasti ir izgatavots no izturīga auduma materiāla, kas pārvilkts cinkotām metāla struktūrām vai cita materiāla rāmim. Tie ir samērā viegli, tos var ātri un viegli samontēt un izjaukt, padarot tos par populāru izvēli pagaidu vai puspastāvīgām konstrukcijām. Šādi angāri parasti ir arī lētāki nekā ar tēraudu pārklāti angāri.

Viena no tenta angāru priekšrocībām ir spēja tajā uzglabātajiem transportlīdzekļiem, iekārtām un citiem materiāliem nodrošināt pietiekamu aizsardzību pret dabas elementiem un laikapstākļiem. PVC materiāls, ko izmanto tenta angāros, ir sertificēts un izturīgs pret laikapstākļiem, tostarp spēj izturēt skarbus laikapstākļus, piemēram, vēju, lietu un sniegu. Tenta angāri parasti ir energoefektīvāki nekā ar tēraudu pārklāti angāri, jo tie var nodrošināt labāku izolāciju un tiem nepieciešams mazāk apgaismojuma.

Tērauda lokšņu seguma angāri
Savukārt ar tērauda loksnēm pārklātam angāram ir paliekošāka, robustāka konstrukcija, kas izgatavota no tērauda paneļiem un citiem metāla materiāliem. Ar tēraudu pārklāti angāri ir izturīgāki un nodrošina labāku aizsardzību pret spēcīgiem vējiem, krusu vai citiem postošiem laikapstākļiem. Tie parasti ir arī drošāki par tenta angāriem, un tos var pietiekami labi nosiltināt, lai saglabātu konstantu iekšējo temperatūru.

Vēl viena tērauda angāru priekšrocība ir iespēja tos pielāgot, lai tie atbilstu īpašām prasībām, piemēram, nestandarta izmēriem, formai un izvietojumam. Tos var projektēt tā, lai angāros ne tikai ietilptu viss nepieciešamais, bet arī tā, lai tie ietilptu ierobežotā vietā. Tērauda seguma angāri parasti ir ugunsizturīgāki nekā auduma angāri, kas dažās vidēs var būt svarīgs aspekts.

Kopumā izvēle starp tenta angāru un tērauda lokšņu angāru ir atkarīga no lietotāja specifiskajām vajadzībām. Tenta angārs...

 

 

 

 

Pilnu rakstu lasiet aprīļa SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā

Govju virusālā diareja (Bovine viral diarrhoea, BVD) ir liellopu infekcijas...

Tukuma piens attīstības stāsts
Tukuma piens attīstības stāsts

Tukuma piens ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. S...

SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos
SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos

SIA Naukšēni Valmieras novadā izveidojusies no savulaik spēcīgās kopsaimnie...

Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē
Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē

Par Fendt 700 Vario septīto paaudzi jeb Gen7 būs dzirdējis ikviens, kas kau...