, .
cloudy 4.5℃
Vārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Par inovācijām, ilgtspēju un efektivitāti

Elīna Tilaka , 15-07-2022
Par inovācijām, ilgtspēju un efektivitāti

Pēdējā gadu desmitā augkopība ir piedzīvojusi milzīgu lēcienu agronomijas un tehnoloģiju jomā, ekonomiskā un politiskā situācija, kā arī nozares attīstības tendences mūs mudina meklēt arvien jaunus inovatīvus risinājumus, lai neatpaliktu un uzlabotu saimniecības darba efektivitāti. Timac Agro ir industriāls ražošanas uzņēmums, kas specializējies inovatīvu augu barības vielu, augsnes ielabotāju un dzīvnieku uztura ražošanā. Par uzņēmuma piedāvājumu, precīzajām un tiešās iedarbības tehnoloģijām stāsta SIA Timac Agro Latvia vadītājs Renārs Raguckis.

– Lūdzu, iepazīstiniet ar uzņēmumu.
Timac Agro ir Groupe Roullier meitas uzņēmums ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi lauksaimniecības nozarē. Uzņēmums izveidots Francijā pēc Otrā pasaules kara, kad grupas īpašnieks Daniels Rouliers (Daniel Roullier) sāka pētīt, ko jūras krastā vāc franču lauksaimnieki. Izrādījās, ka tās ir koraļļu aļģes jeb rodolīti, ko viņi izmantoja savu lauku mēslošanai. Grupas īpašnieks saskatīja tajā biznesa iespēju un sāka ražot mēslojumu industriālā mērogā, koraļļu aļģes vācot ar kuģiem, maļot un granulējot, kas pierāda, ka ar mērķtiecību tikai no idejas var izaugt starptautiska mēroga uzņēmums. Šo gadu laikā grupa ir izaugusi ar 3 mljrd. EUR apgrozījumu gadā.

Viens no uzņēmuma biznesa virzieniem ir augu mēslošanas līdzekļu, granulētā mēslojuma, augu biostimulantu un augsnes ielabotāju ražošana. Grupa veic pilna cikla ražošanu. Savām vajadzībām tiek ražots iepakojums, uzņēmumam pieder arī pārtikas rūpnīcas. Groupe Roullier Francijā ir viens no lielākajiem sviesta patērētājiem, jo ražo konditorejas izstrādājumus...

 

 

Pilnu interviju lasiet Jūlija SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Vismaz simts garšu sieri
Vismaz simts garšu sieri

Biedrība Siera klubs organizē daudzus pasākumus, taču visskaistākā un ievēr...

Mežsaimniecība Zviedrijā
Mežsaimniecība Zviedrijā

Zviedrija jau daudzus gadus tiek uzskatīta par mežsaimniecības etalonu, kam...

KIOTI pirmais autonomais traktors HX 1400
KIOTI pirmais autonomais traktors HX 1400

Dienvidkorejas lielākais traktoru un lauksaimniecības tehnikas ražotājs Dae...

HORSCH prezentē jaunumus Focus TD, Avatar SD, Leeb CS un Pronto DC sērijā
HORSCH prezentē jaunumus Focus TD, Avatar SD, Leeb CS un Pronto DC sērijā

Septembris atnācis ar dažādiem jaunumiem HORSCH Maschinen GmbH piedāvājumā....