, .
cloudy 14.1℃
Vārda dienu svin: Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis

Nisula – ilgtermiņa kvalitāte

Artūrs POLIS , 22-01-2024
Nisula – ilgtermiņa kvalitāte

Saimnieks LV / 2023.gads (Oktobris)

Nisula Forest Oy, kas atrodas Jämsä Halli, Somijā, specializācija ir mežiztrādes tehnika. Uzņēmums izstrādā, projektē un ražo kniebējgalvas, harvestera galvas un citu ar mežizstrādes industriju saistītu tehniku.

Nisula E sērijas malkas koksnes satvērēji
„Kādēļ neiegādājos šo satvērēju jau agrāk?” bieži dzirdam savus klientus sakām pēc tam, kad viņi nomainījuši standarta satvērēju ar Nisula malkas koksnes satvērēju. Nisula savu pirmo 150E malkas koksnes satvērēju tirgū ieviesa 2005. gadā. Šis produkts uzreiz izraisīja lielu interesi. Nisula E sērijai ir četras izmēru kategorijas dažādām klientu vajadzībām. E sērijas malkas koksnes satvērēju var viegli uzstādīt standarta koksnes satvērēja vietā. 105E, 155E, 175E un 205E nav nepieciešama elektrība vai papildu hidraulika.

Nisula 285E un 285E+ malkas koksnes akumulējošs satvērējs profesionālai malkas koksnes izstrādei
Malkas koksnes akumulējošs satvērējs ir paredzēts profesionālai sīkkoku savākšanai – vienkārša ciršana, sasiešana un iekraušana. Visu sīkkoku ievākšanas procesu (kokus ceļmalās) var veikt, nemainot satvērēju. Pateicoties satvērēja konstrukcijai, koku stumbrus un krūmus var viegli satvert un pārnest uz asmeņiem sagriešanai.

Nisula 335E+ efektīva malkas koksnes izstrāde
Jaunais Nisula 335E+ malkas koksnes akumulējošais satvērējs ir aprīkots ar jauno Nisula BioArms akumulējošo sistēmu. Pārdomātā kustības maršruta konstrukcija ļauj vienkārši satvert malkas kokus un krūmus. Tas nodrošina modernākās akumulējošās un saišķu pārvaldības iespējas. Jaunais 335E+, kam ir uzlabotas iekraušanas iespējas un asmens griešana, ir piemērots pievedējtraktoriem (forvarderiem). To var uzstādīt arī harvesteriem un ekskavatoriem. Šis satvērējs ir ideālā izvēle, ja mērķis ir maksimāla produktivitāte.

E sērijas malkas koksnes satvērēji
Darba princips: Pievienojot griešanas asmeni, iespējams cirst mazus kokus, tos sasienot uz zemes vai tieši uzkraujot uz piekabes. Pēc griešanas asmens atvienošanas un mehāniskas noliekšanas bloķēšanas satvērēju var izmantot kā parastai koksnes vai cita veida kokmateriālu iekraušanai.

Dati par uzlabotu izturību, lietošanas iespējām un uzticību: Visas satvērēja konstrukcijas ir izgatavotas no augstas stiprības tērauda Hardox®. Konstrukcijas ir metinātas ar īpašiem pildījuma materiāliem, kas paredzēti lietošanai ar augstas stiprības tēraudu. Vārpstu uzmavas ir izgatavotas no rūdīta tērauda, bet pašas vārpstas – no rūdīta tērauda ar cietinātu virsmu.

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā

Govju virusālā diareja (Bovine viral diarrhoea, BVD) ir liellopu infekcijas...

Tukuma piens attīstības stāsts
Tukuma piens attīstības stāsts

Tukuma piens ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. S...

SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos
SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos

SIA Naukšēni Valmieras novadā izveidojusies no savulaik spēcīgās kopsaimnie...

Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē
Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē

Par Fendt 700 Vario septīto paaudzi jeb Gen7 būs dzirdējis ikviens, kas kau...