, .
cloudy 6.6℃
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

New Holland iepazīstina ar jauno T7 Heavy Duty

SIA Agritech , 29-03-2023
New Holland iepazīstina ar jauno T7 Heavy Duty

Saimnieks LV / 2021.gads (Novembris.)

Lauksaimniecības tehnikas ražotājs New Holland Agriculture iepazīstina ar jauno traktoru T7 Heavy Duty (HD). New Holland Agriculture uzsver savu Lauksaimniecības 4.0 redzējumu un mērķi padarīt inteliģentās lauksaimniecības tehnoloģiju priekšrocības plaši pieejamas lauksaimniekiem.

Jaunais T7 HD nodrošina izcilus darba rezultātus, pārsteidzošu manevrējamību un daudzpusību, kā arī ļauj operatoram gūt lielisku darba pieredzi, pateicoties jaunā dizaina Horizon Ultra kabīnei un jaunākās paaudzes PLM Intelligence iespējām. Tas ir ideāli piemērots uzņēmējiem, kuriem jāveic visdažādākie lauku darbi un jāsniedz transporta pakalpojumi, vienlaikus nodrošinot augstu komfortu, efektivitāti un darba ražīgumu.

„Mēs vaicājām saviem klientiem, ko viņi sagaida no sava nākotnes traktora, un izstrādājām jaunās paaudzes T7 HD, balstoties uz viņu vēlmēm. Šis traktors iemieso visus viņu sapņus,” saka New Holland Agriculture viceprezidents Eiropā Šons Lenons (Sean Lennon). „T7 HD ir pilnīgi jauna dizaina Horizon Ultra kabīne, lai mūsu klienti varētu gūt nepārspējamu darba pieredzi, pateicoties izcilajam plašumam, komfortam un kvalitatīvajai apdarei, kādu viņi vēlējās, turklāt šī ir arī visklusākā kabīne visā tirgū. To visu papildina jaunās paaudzes PLM Intelligence tehnoloģija, kas ļaus viņiem vieglāk piekļūt mūsu viedās lauksaimniecības risinājumiem, kas ir būtiska pievienotā vērtība nekļūdīgākai lēmumu pieņemšanai un precīzākai darbu izpildei, paaugstinot efektivitāti un ienesīgumu,” viņš stāsta.

T7 HD – klientiem, kuri sagaida vairāk komforta, plašuma un savienojuma iespēju
Horizon Ultra kabīnes dizains ir pārstrādāts atbilstoši klientu visaugstākajām prasībām. Lai gan no ārpuses šķiet, ka T7 HD ne ar ko neatšķiras no iepriekšējā traktora modeļa, proti, tāpat ir kompakts un mūsdienīga izskata, ielūkojoties jaunā modeļa kabīnē, redzam, ka tas ir pārņēmis tikai 2 % no iepriekšējā modeļa daļām. Tam ir vairāk savienojuma iespēju, turklāt šī ir arī visklusākā kabīne visā nozarē – trokšņa līmenis ir tikai 66 dBA.

T7 HD sajūtu līmenī saglabā piederību T7 sērijai, tajā pašā laikā operatoram nodrošinot plašu, komfortablu darba vidi. Kabīne ir pagarināta, sniedzot papildu telpu pasažierim, kā arī apjomīgāku grīdas platību. Klienti arī novērtēs nepieciešamo piederumu un dažādu sīkumu uzglabāšanas iespējas kabīnē. Aiz sēdekļa ir 30 l uzglabāšanas zona operatora līdzpaņemtajām mantām. Kabīne ir aprīkota arī ar 12 l ietilpības dzesējošu nodalījumu, slēgtu nodalījumu aiz pasažiera sēdekļa ar USB uzlādēšanas ligzdu un elektrības rozeti, vaļējām tvertnēm kabīnes labajā pusē un tīklveida uzglabāšanas grozu jumta panelī. Veiktās izmaiņas ir ļāvušas uzlabot priekšdaļas un apakšdaļas pārredzamību līdz pat aizmugurējai sakabei un agregātam, savukārt kameras ļauj kontrolēt teritoriju visapkārt traktoram. Jaunais darba gaismu komplekts ar līdz pat 24 LED lukturiem nodrošina labu redzamību visapkārt traktoram un agregātam arī naktīs.

Ietilpīgā kabīne garantē izcili komfortablu darba vidi, pateicoties tīrajām, brīvi pieejamām virsmām un intuitīvajai darbībai, ko nodrošina ergonomiski uz jaunā SideWinder izvietotie kontrolelementi un vienkārši lietojamais IntelliView 12 collu ekrāns. Kontrolelementus var pavisam vienkārši konfigurēt atbilstoši operatora vēlmēm. CentreView displejs, kas pirmo reizi visā nozarē novietots stūres centrā, nodrošina skaidru redzamību. Jaunā automātiskā klimata kontrole ar zonu izvēli, kas neapšaubāmi izvirzās līderpozīcijā šajā tirgus segmentā, ir par 35 % jaudīgāka nekā iepriekšējam modelim un uztur komfortablu gaisa temperatūru kabīnē visās sezonās. Augstākās klases Auto Comfort sēdeklis ir aprīkots ar sānu piekari un klimata kontroles sistēmu, kas aizvada mitrumu karstās darba dienās un silda vēsākos laika apstākļos. Horizon Ultra kabīnes modernās savienojuma iespējas ļauj klientiem bez sarežģījumiem izmantot digitālos pakalpojumus arī kabīnē. Mobilās ierīces automātiski savienojas ar ekrānu un ir vadāmas, izmantojot pogu uz roku balsta.

Intuitīvo darbību kabīnē nodrošina uz jaunā SideWinder izvietotie kontrolelementi un IntelliView 12 collu ekrāns.

PLM Intelligence – ceļā uz viedo lauksaimniecību
T7 HD piedāvā jaunās paaudzes PLM Intelligence tehnoloģiju, kas ir ievērojams solis uz priekšu New Holland Precision Land Management stratēģijas ieviešanā. Tā iezīmē pāreju no tradicionālās lauksaimniecības metodēm uz Lauksaimniecību 4.0, kur precizitāte un savstarpēji saistītie saimniekošanas procesi palīdz saimniekiem jau laikus plānot visas darbības, reālajā laikā kontrolēt visu mašīnu darbību un veiktspēju, kā arī sasniegt maksimālu precizitāti un efektivitāti.

„Visi šie jaunievedumi ir New Holland īstenotās startēģijas rezultāts – mūsu mērķis ir veidot arvien ciešāku saikni ar mūsu klientiem,” norāda New Holland zīmola prezidents Karlo Lambro (Carlo Lambro). „Servitizācija un digitalizācija ir vārti uz nākotni. Tā ir iespēja apvienot fizisku klātbūtni pie stūres ar virkni dažādu digitālu pakalpojumu, līdz ar to mēs vienmēr varam būt līdzās saviem klientiem, palīdzot viņiem godam paveikt visus darbus.”

Jaunākās paaudzes PLM Intelligence tiks iekļauta visos turpmākajos jaunajos New Holland mašīnu modeļos, lai klienti varētu viegli pārslēgties no vienas mašīnas uz citu un ērti piekļūt datiem, kas ļaus paveikt darbu efektīvāk. Šī ir daļa no New Holland digitālo tehnoloģiju integrēšanas stratēģijas, kas paredzēta viedai savstarpēji saistītu lauksaimniecības procesu veikšanai, izmantojot vienkārši lietojamus risinājumus, kas padarīs saimniekošanu ilgtspējīgāku un produktīvāku. Tie ietver tradicionālās precīzās lauksaimniecības lietotnes, kuru mērķis ir padarīt operatoru dzīvi vieglāku, tajā pašā laikā optimizējot ražīguma un ieguldāmo resursu izmaksas. Lietotāju rīcībā būs arī savienojamības un kontroles risinājumi, kas ļaus uzlabot mašīnas ražīgumu, un mākoņpakalpojumi, kas paredzēti datu analīzei un turpmāko darbu plānošanai un lēmumu pieņemšanas atvieglošanai.

Izmantojot lietotni MyNewHolland App, klienti var reģistrēt mašīnu un atgūt tās tehnisko informāciju, kā arī piekļūt MyPLMConnect portālam, kur iespējams vienkopus kontrolēt savas tehnikas un visas saimniecības datus. MyPLMConnect sistēma ļauj saņemt dinamisku informāciju reālajā laikā no visām mašīnām, kas tobrīd strādā laukā, analizēt saņemtos datus un, vadoties no iegūtās informācijas, pieņemt lēmumus. 

New Holland ievieš arī jauno PLM Cygnus uztvērēju, kuram ir ļoti liela nozīme PLM Intelligence veiksmīgā darbībā. Tas nodrošina uzticamu pozīciju, kompensējot izmaiņas reljefā, un palīdz īpaši ātri noteikt navigācijas līnijas precīzai un uzticamai vadībai. Uztvērējs atbalsta arī New Holland satelītu nodrošinātos korekciju avotus paralēli īpaši precīzajiem RTK labojumiem, kas tiek izplatīti zīmola PLM RTK + tīklā.

New Holland modernās savienojamības iespējas palīdz arī samazināt dīkstāves laiku. Mašīna ir savienota gan ar saimnieku, gan izplatītāju, un attiecīgi viņi var kontrolēt reģistrēto savienoto mašīnu atrašanās vietu un statusu. Viņi var veikt attālinātu diagnostiku, izmantojot New Holland Remote Assistance rīku, kā arī atbalstīt operatoru kabīnē ar IntelliView Connect funkciju, kas ļauj viņiem dalīties ar ekrāna sesijām. Mašīna ir savienota arī ar New Holland Control Room, kas brīdina izplatītāju par kļūmes kodiem, iesaka risinājumus un var palīdzēt novērst nopietnus darbības traucējumus.

 

 

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu

Piena lopkopība ir dinamiska nozare, kas bieži saskaras ar dažādiem izaicin...

Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte
Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte

Govs gremošanas sistēma dabiski ir piemērota kokšķiedru saturošu barības lī...

AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu
AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu

Uzņēmums AS Dimedium Latvija kopš 2024. gada 1. janvāra ir pārņēmis AS Kurz...

ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts
ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts

Ģimenes saimniecība ZS Dārznieki Aizkraukles novadā nodarbojas ar piena un ...