, .
cloudy 6.6℃
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Minimālās augsnes apstrādes sējmašīna ESPRO

Jānis PUNCULIS , 12-07-2023
Minimālās augsnes apstrādes sējmašīna ESPRO

 

ESPRO minimālās augsnes apstrādes sējmašīnas ir universālas un daudzpusīgas, ar darba platumu no 3 līdz 8 metriem un piemērotas darbam pēc aršanas, minimālās augsnes apstrādes vai tiešajā sējā.

Meklējat viegli velkamu sējmašīnu, lai ietaupītu degvielu? Zemas traktora jaudas prasības ESPRO sējmašīnai tiek nodrošinātas, pateicoties specifiskas uzbūves riteņu konstrukcijai – tie atrodas pirms sējdiskiem.

CrossFlex sējdisku sistēma sējmašīnas aizmugurē nodrošina precīzu ESPRO darbību arī lielā ātrumā – līdz pat 17 km/h.

Ražotājs KUHN lepojas ar sējmašīnas vienkāršotu uzbūvi, saderību ar ISOBUS risinājumiem, vienkāršu un inovatīvu sējmašīnas iestatīšanu darbam.

Unikālas konstrukcijas piespiedējriteņi
ESPRO minimālās augsnes apstrādes sējmašīnas šaurie pakotājriteņi ir atslēga uzņēmējdarbības ienesīguma palielināšanai. Konstrukcija uzbūvēta tā, lai samazinātu augsnes blīvējumu pirms pakotājriteņiem, un novērš augsnes uzkrāšanos. Rites pretestību samazina 900 mm diametra pakošanas riteņi. Šis risinājums nodrošina zemu traktora degvielas un jaudas patēriņu, kā arī lielu darba ražīgumu. Riteņi ir samērā šauri (210 mm) ar atstarpi 85 mm starp tiem, lai nodrošinātu izcilu augsnes un augu atlieku plūsmu. Pakošanas riteņi ir izvietoti pamīšus ar atstarpi vienu no otra 200 mm, lai samazinātu buldozera efektu, tādējādi atvieglojot sējmašīnas vilkšanu.

Daudzpusīga sēklas un minerālmēslu iestrāde ar RC modeļiem
ESPRO RC modeļiem tvertne ir sadalīta divās daļās – divas kalibrācijas spoles un divas sadalošās padeves sistēmas. Jūs varat kombinēt divus kultūraugus vai iestrādāt minerālmēslus atsevišķā rindā papildus pamata kultūrai, kas atrodas pirms pakotājriteņiem.

Ja ar kombinēto sējmašīnu nepieciešams sēt tikai viena veida sēklu, ir iespējams piepildīt visu tvertni ar vienu pamata kultūru. Tādā gadījumā sēkla iziet cauri abām kalibrācijas spolēm, nonāk galvenajā sadalošajā padeves sistēmā un tiek novadīta uz CrossFlex sējdisku sistēmu sējmašīnas aizmugurē.

Vienā sēšanas gājienā iespējams sēt vienlaikus pamata kultūru un minerālmēslus. Mēslojums tiek novietots zem saknēm starp divām sēklu rindām. Regulējams mēslojuma dziļums novērš sēklu apdedzināšanu.

Iespējams sēt arī divus kultūraugus, dažādās rindās un dažādā dziļumā. Šī konfigurācija...

 

 

Pilnu rakstu lasiet maija SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu

Piena lopkopība ir dinamiska nozare, kas bieži saskaras ar dažādiem izaicin...

Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte
Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte

Govs gremošanas sistēma dabiski ir piemērota kokšķiedru saturošu barības lī...

AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu
AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu

Uzņēmums AS Dimedium Latvija kopš 2024. gada 1. janvāra ir pārņēmis AS Kurz...

ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts
ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts

Ģimenes saimniecība ZS Dārznieki Aizkraukles novadā nodarbojas ar piena un ...