, .
rain 9.2℃
Vārda dienu svin: Egils, Egīls, Nauris

Kubota iepazīstina ar M5002 Narrow sērijas traktoriem

Guna BAŠKIROVA , 21-12-2022
Kubota iepazīstina ar M5002 Narrow sērijas traktoriem

Lauksaimniecības un komunālās tehnikas ražotājs Kubota Corporation papildinājis savu piedāvājumu ar jaunajiem M5002 Narrow sērijas traktoriem, kas teicami atbilst mūsdienu augstvērtīgo kultūraugu audzētāju vajadzībām. Šī jaunā sērija ir radīta darbam vīna dārzos, augļu dārzos un citviet, kur nepieciešama šaura, zema profila tehnika. M5002 Narrow sēriju raksturo ērts lietojums, izcili darbības parametri un augsta veiktspēja sarežģītos darba apstākļos, kur nepieciešama pastāvīga piepūle, savukārt operatoram nodrošināts lielāks komforts.

Kubota M5002 Narrow traktoriem ir ļoti pārdomāta, kompakta konstrukcija, kas lieliski piemērota manevrēšanai šaurās vietās. To papildina izcili izstrādāta jūgvārpsta, kā arī daudzpusība, drošība, lietošanas vieglums un izcila degvielas ekonomija. Jaunā traktoru sērija ir aprīkota ar 4 cilindru Kubota dzinēju, kas atbilst Eiropas V posma emisiju ierobežošanas prasībām, un tiem ir pieejami pieci dzinēja jaudas līmeņi no 74 ZS līdz 115 ZS. Šie traktori nodrošina nepieciešamo jaudu visiem lauka, pagalma un transportēšanas darbiem. Sērijā ir ietverti pieci modeļi – M5-072N, M5-082N, M5-092M, M5-102N un M5-112N.

Dažādiem specifiskiem pielietojumiem paredzētie Kubota M5002 Narrow traktori ir pieejami ar divu dažādu dizainu motora pārsegiem, kas piemēroti atšķirīgām situācijām. Viens no tiem ir paredzēts modeļiem, kas aprīkoti ar kabīni. Tā kā tas nodrošina izcilu priekšējās ass pārredzamību, šie traktori ir īpaši piemēroti darbam vīna un augļu dārzos. Otrs pārsega veids ir izstrādāts tieši ROPS modeļiem. Tam ir zema profila konstrukcija, tāpēc tas ir ideāli pielāgots darbam siltumnīcās un ilggadīgo stādījumu laukos...

 

 

Pilnu rakstu lasiet decembra SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Kombinētā piena – gaļas liellopu šķirne Simentāle
Kombinētā piena – gaļas liellopu šķirne Simentāle

Piena lopkopībā diezgan bieži sastopamies ar apzīmējumu kombinētās šķirnes....

Domāt, mainīties un pastāvēt
Domāt, mainīties un pastāvēt

Lauksaimniecības nozaru un zemnieku saimniecību attīstībā bieži varam pārli...

SIA "Griezes Lejnieki" laiku lokos
SIA "Griezes Lejnieki" laiku lokos

Latvijas piensaimniecību pēdējo divdesmit, trīsdesmit gadu laikā skārušas ...

Enerģijas uzglabāšanas sistēmas lauksaimniecībai
Enerģijas uzglabāšanas sistēmas lauksaimniecībai

Ar katru gadu elektroenerģija kļūst aizvien būtiskāks resurss jebkurā saimn...