, .
fair_day 20.6℃
Vārda dienu svin: Ritma, Ramona

KRONE VariPack prese paredzēta sausai masai

Elvis JANIČENKO , 03-05-2024
KRONE VariPack prese paredzēta sausai masai

Saimnieks LV / 2024.gads (Aprīlis)

KRONE VariPack ir lentas veida prese ar mainīgu kameru, kas īpaši izstrādāta siena un salmu presēšanai. To raksturo vienkārša tehnoloģija, liela caurlaidība un liels presēšanas blīvums. Mainīga siksnu kamera, tāpēc iespējams sagatavot dažāda izmēra rituļus ar diametru 0.80–1.90 m.

EasyFlow pacēlājs
EasyFlow pacēlājs ir aprīkots ar W formas dubultzariem, tas ļoti kvalitatīvi savāc platus vālus pat sarežģītos apstākļos un masu vienmērīgi nodod griešanas rotoram. Pacēlāja darba platums ir 2.15 m. Pacēlājam ir mazāk dilstošo detaļu, tas ir tehniski vienkāršs, ar fiksētām zaru rindām, pārsteidz ar zemu nodilumu un ilgu kalpošanas laiku.

Integrētais rotors
Integrētais rotors ar diametru 530 mm ir pieejams gan ar griešanas sistēmu, gan bez tās. Vienkārša un izturīga konstrukcija garantē nevainojamu darbību pat vissarežģītākajos apstākļos un nodrošina lielu masas caurlaidi. Rotors ir izgatavots, apvienojot spirālveida zvaigzni un gliemežtransportieri, tādējādi optimizējot masas plūsmu uz XCut griešanas sistēmu visa rotora platumā.

XCut griešanas sistēma
VariPack griešanas sistēma sastāv no 17 vai 26 nažiem, ko iespējams darbināt pa grupām. Tādējādi var iestatīt dažādu griešanas garumu. Atkarībā no aprīkojuma grupu pārslēgšanu var veikt gan manuāli pie mašīnas, gan no traktora kabīnes, tas ļauj ātri un vienkārši pielāgoties nepieciešamajiem apstākļiem. Izmantojot dažādas griešanas grupas, naži tik ātri nenodilst. Līdz ar to, pat strādājot garas stundas, naži vienmēr ir asi.

Preses kamera
VariPack preses kamera sastāv no trim gludām siksnām, kas īpaši piemērotas sausai masai. Pateicoties īpašajai preses konstrukcijai, VariPack modeļiem ir plašāks rituļu izmēra diapazons – VariPack V 165 XC iespējamais rituļu diametrs 0.80–1.65 m, VariPack V 190 XC – 0.80–1.90 m.

Izmantojot vadības termināli, iespējams iestatīt rituļa kodola, kā arī vidējā un ārējā slāņa presēšanas blīvumu. Šādā sistēmā rituļi tiek sapresēti atbilstoši paredzētajam pielietojumam. Ja rituļi jātransportē lielos attālumos, tiem ir jābūt maksimāli blīviem. Ja vēl nepieciešama žāvēšana, iespējams sagatavot rituļus ar mīkstu kodolu.

Tīkla siešanas sistēma
VariPack tīkla siešanas sistēma darbojas ļoti uzticami, tās uzstādīšana ir vienkārša un ērta. Kā papildaprīkojums ir pieejama atlokāma tīkla sliede, kas viegli iebīda tīklu vietā un atvieglo tā ievietošanu. Turklāt preses abās pusēs ir vieta, kas paredzēta tīkla papildu ruļļiem, lai garām darba dienām nodrošinātu pietiekošas tīkla rezerves.

Izmēģini VariPack V165 XC Plus savā saimniecībā
SIA AMAZONE piedāvā KRONE VariPack V165 XC Plus demonstrācijas. Sazinies ar sava reģiona tehnikas pārdevēju un uzzini vairāk par demonstrācijām.

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
AMAZONE nosaka jaunus standartus kombinētajiem izkliedētājiem!
AMAZONE nosaka jaunus standartus kombinētajiem izkliedētājiem!

AGRITECHNICA 2023 laikā AMAZONE prezentēja jauno minerālmēslu izkliedētāju ...

Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā

Govju virusālā diareja (Bovine viral diarrhoea, BVD) ir liellopu infekcijas...

Tukuma piens attīstības stāsts
Tukuma piens attīstības stāsts

Tukuma piens ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. S...

SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos
SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos

SIA Naukšēni Valmieras novadā izveidojusies no savulaik spēcīgās kopsaimnie...