, .
partlycloudy_day 23.9℃
Vārda dienu svin: Justīne, Juta

KRONE ietinējs EasyWrap 165 T

Elvis JANIČENKO , 08-02-2024
KRONE ietinējs EasyWrap 165 T

Saimnieks LV / 2024.gads (Februāris)

Kvalitatīvas lopbarības sagatavošanas pamatā ir kvalitatīva tehnika, tādēļ KRONE papildina savu ruļļu ietinēju klāstu ar EasyWrap 165 T modeli, kas nodrošina kvalitatīvas skābbarības sagatavošanu.

Divas ietīšanas rokas
EasyWrap 165 T ietinējs ir īpaši jaudīgs – līdz pat 40 apgr./min. un spēj pacelt līdz 1650 kg smagus ruļļus. Tas ir aprīkots ar divām ietīšanas rokām un ietīšanas galdu, ko veido četras tekstila jostas. Ietīšanas rokas efektīvi ripina rulli neatkarīgi no tā svara un izmēra, nodrošinot īsu ietīšanas laiku un izcilu veiktspēju. Darba laikā ietīšanas rokas plēves rotāciju vada pēc faktiskās pozīcijas, ko pārrauga rotācijas leņķa sensors. Strādājot slīpumā, bremze notur ietīšanas rokas vietā, lai vienmēr ietīšanas roku palaistu no vienas un tās pašas vietas. Tās viegli pielāgojas ruļļa izmēram un spēj ietīt ruļļus ar diametrs no 1 līdz 1.65 m. Ietīšanas procesu ir iespējams vadīt no traktora kabīnes ar ISOBUS vai arī ar kādu citu KRONE tehnikai piemērotu termināli.

EasyWrap 165 T ir aprīkots ar ātrās nomaiņas sistēmu, nodrošinot plēves nomaiņu tikai ar vienas rokas kustību. Plēves nomaiņas laikā tās nostiepšanas bloks un turētāji tiek pagriezti prom no ietinēja, ļaujot plēves rulli ērti novietot uz ietīšanas sviras un nostiprināt plēves nostiepšanas blokā.

Pie ietinēja atrodas vadības ierīce, kas ļauj pārvietot ietīšanas sviru gan uz priekšu, gan atpakaļ, lai novietotu to pareizajā pozīcijā.

Ruļļu savākšana
EasyWrap 165 T ir aprīkots ar savācējierīci, kas savāc dažāda izmēra ruļļus un maigi novieto uz ietīšanas galda. Šis process notiek automātiski, pieskaroties rullim, uztveršanas bloka sensori automātiski ieslēdzas un sāk ruļļa pacelšanas procesu. Lai nodrošinātu ietinēja maksimālu izmantošanu, ruļļu pacelšana notiek arī brauciena laikā. Atsperu skrūve ļauj ietīšanas sviru ātri un ērti pielāgot ruļļu izmēram.

EasyWrap 165 T var izmantot arī ruļļu savākšanai, ļaujot vienlaikus pārvietot divus ruļļus. Ierodoties ruļļu novietošanas vietā, pēc satītā ruļļa izlādes ir iespējams satīt arī otru atvesto rulli.

Plēves nostiepšanas bloks
Atkarībā no zobratu pārnesuma attiecības plēves nostiepšanas bloks nostiepj plēvi par 50 % līdz 70 %, nodrošinot efektīvu plēves izlietošanu.

Nostiepšanas blokā ir integrēts plaisu atpazīšanas sensors. Ja plēvē ir plaisa, tad operators var apturēt ietinēju, lai nomainītu plēvi, vai arī samazināt darba galdu ātrumu uz pusi un turpināt darbu.

Perfekts griezums
Ar griešanas ierīces palīdzību pēc ietīšanas procesa plēve tiek nogriezta ļoti tuvu rullim, lai uz tā nepaliktu vaļīgi plēves gali. Pēc tam atsperes iespiešanas ierīce notur plēves galu līdz nākamajam ietīšanas procesam.

Viegla savienošana
Standarta aprīkojumā EasyWrap 165 T ietinējs ir uzstādīts ar traktora apakšējo sakabes stieni, nodrošinot ātru un ērtu piekabināšanu. Šāda sistēma ir īpaši noderīga, ja tiek mainīts traktors.

Standarta aprīkojumā ietinēja sakabes stienis kalpo arī kā četru plēves papildu ruļļu turētājs, kā papildaprīkojums ir pieejami arī 10 plēves ruļļu turētāji. Plēves turētāji ir uzstādīti pietiekami zemu, lai plēves ruļļu uzlikšana un noņemšana būtu vienkārša un ērta. Tie ir īpaši noderīgi garās darba dienās.

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā

Govju virusālā diareja (Bovine viral diarrhoea, BVD) ir liellopu infekcijas...

Tukuma piens attīstības stāsts
Tukuma piens attīstības stāsts

Tukuma piens ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. S...

SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos
SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos

SIA Naukšēni Valmieras novadā izveidojusies no savulaik spēcīgās kopsaimnie...

Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē
Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē

Par Fendt 700 Vario septīto paaudzi jeb Gen7 būs dzirdējis ikviens, kas kau...