, .
fair_night 2.4℃
Vārda dienu svin: Tekla, Violeta

Komforts, vienkāršība, parocīgums un augsta darba efektivitāte

Elīna Tilaka , 12-10-2022
Komforts, vienkāršība, parocīgums un augsta darba efektivitāte

Tagad, kad teju jau aizvadīta vēl viena ražas novākšanas sezona, svarīgi atkal novērtēt savu tehnikas parku un plānot nepieciešamos uzlabojumus. Šīs sezonas aktualitātes vērtē arī lauksaimniecības tehnikas izplatītājs Dotnuva Baltic. Uzņēmuma tirdzniecības vadītājs Edgars Leimanis un Case IH un MacDon produktu menedžeris Raivis Kalniņš stāsta par Dotnuva Baltic piedāvājumā šogad pieprasītākajām tehnikas vienībām un to tehnoloģiskajām priekšrocībām.

– Kā vērtējat šo gadu kompānijā?
Edgars Leimanis:Dotnuva Baltic ir izdevies izcīnīt savu vietu lauksaimniecības tehnikas tirgū, esam ieguvuši klientu uzticību un kārtējo reizi apliecinājuši, ka rūpējamies par saviem klientiem un neatlaidīgi strādājam, lai sagādātu visu apsolīto tehniku. Pieprasījums pēc Case kombainiem aug, un arī tas priecē.

Izaugsmē liels nopelns ir mūsu servisa darbiniekiem, tomēr tikpat svarīgas ir mūsu piedāvātās tehnoloģijas. Uzskatu, ka rotoru kombainu popularitāte ir strauji pieaugusi, pateicoties MacDon hederiem, kas kombinācijā ar Case kombainu novērš ražas zudumus, kā arī padara darbu efektīvāku arī citos aspektos.

MacDon hederi pēdējā laikā ir kļuvuši īpaši populāri lielo kombainu sērijās. Arī pašgājēju MacDon pļaušanas hederi kļūst arvien pieprasītāki. Objektīvu apsvērumu dēļ es redzu arvien lielāku nākotni tieši šāda tipa hederiem un pašgājējpļāvējiem.

Zaļā kursa prasības neiet secen arī mums – pieaug kombainu tehnikas noslodze, jo ir paaugstināts nezāļu īpatsvars un darba apstākļi kļūst arvien smagāki. Mēs sekojam šīm tendencēm un pieprasījumam, kur, par spīti cenu atšķirībām, dominē lieljaudas mašīnas un ķēžu piedziņas kombaini, kas...

 

 

Pilnu interviju lasiet septembra SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Mēness govs, sapņu un cerību govs
Mēness govs, sapņu un cerību govs

Kā tikai nav dēvēta Zilā govs, kuras vēsture ir cieši saistīta ar latviešu ...

Kādēļ nepieciešamas nagu vannas?
Kādēļ nepieciešamas nagu vannas?

Ar govju klibumu saskaras lielākā daļa saimniecību, taču šo problēmu atrisi...

FarmGEM – smidzinātāji visām vajadzībām
FarmGEM – smidzinātāji visām vajadzībām

FarmGEM klāstā savām vajadzībām atbilstošo smidzinātāju atradīs lielākā daļ...

CLAAS tirgū izlaiž TRION – jaunu vidēja izmēra kombainu klases etalonu
CLAAS tirgū izlaiž TRION – jaunu vidēja izmēra kombainu klases etalonu

Tirgū izlaižot 20 jaunus TRION sērijas kombainus, CLAAS turpina 2019. gadā ...