, .
cloudy 14.1℃
Vārda dienu svin: Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis

Ko Krone prezentēs izstādē Agritechnica 2023

Elīna Grase , 22-01-2024
Ko Krone prezentēs izstādē Agritechnica 2023

Saimnieks LV / 2023.gads (Oktobris)

Vācu lopbarības sagatavošanas tehnikas ražotājs Krone prezentē 2023. gada jaunumus, ar kuriem plašāks interesentu loks varēs iepazīties starptautiskajā specializētajā lauksaimniecības tehnikas izstādē Agritechnica 2023, kas notiks no 12. līdz 18. novembrim Hannoverē.

Pasaulē lielākais četru rotoru vālotājs
Krone ar jauno Swadro TC 1570 piesaka jaunus standartus četru rotoru vālotāju segmentā. Jaunajam Swadro TC 1570 ir unikāla, tam pielāgota V-veida rāmja koncepcija, kas sevi pierādījusi pasaulē lielākajā centrālā rotora vālotājā Swadro TC 2000, elastīgs darba platums līdz 15.70 m nodrošina stabilu, vienmērīgu un klusu vālotāja darbību. Tāpat ir gādāts par maksimālu komfortu operatoram. Ar jauno, pārskatāmo un intuitīvo lietotāja saskarni vālotāju var vadīt no traktora kabīnes, vai nu izmantojot ar ISOBUS saderīgu termināli, vai kopā ar ISOBUS džoistiku. Līdz ar to Swadro TC 1570 vienmēr sasniedz vislabākos vālošanas rezultātus pat vissarežģītākajos apstākļos.

Pļaušana ar maksimālu efektivitāti
Ar EasyCut B 880 CV/CR (Collect) un B 1050 CV (Collect) Krone piedāvā divas jaunas un ļoti efektīvas Butterfly kombinācijas. EasyCut B 1050 CV (Collect), kas ir izmantojams kopā ar Krone frontālajām četrus metrus platajām pļaujmašīnām, sasniedz maksimālo darba platumu līdz 10.45 m. Jaunie EasyCut modeļi, nodrošinot lielu lopbarības masu apstrādi un saīsinot žāvēšanas procesu, ļauj efektīvi izmantot īsos ražas novākšanas logus.

EasyCut B 1050 CV (Collect) un B 880 CV (Collect) ir aprīkoti ar Krone zaru placinātāju, kas ar 64 cm diametru šobrīd ir lielākais tirgū. Cietinātie V-veida tērauda zari intensīvi placina nopļauto materiālu, tādējādi uzlabojot žūšanas procesu. Zariem ir peldoša balstiekārta, tādēļ, saduroties ar svešķermeņiem, tie pavirzās atpakaļ. Šis svārstīšanās diapazons uzlabo tapu kalpošanas laiku.

Placināšanas rotācijas ātrumu (600/900 apgr./min.) un attālumu no deflektora loksnēm līdz optimāli izvietotajiem zariem...

 

 

Pilnu rakstu lasiet oktobra SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā

Govju virusālā diareja (Bovine viral diarrhoea, BVD) ir liellopu infekcijas...

Tukuma piens attīstības stāsts
Tukuma piens attīstības stāsts

Tukuma piens ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. S...

SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos
SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos

SIA Naukšēni Valmieras novadā izveidojusies no savulaik spēcīgās kopsaimnie...

Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē
Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē

Par Fendt 700 Vario septīto paaudzi jeb Gen7 būs dzirdējis ikviens, kas kau...