, .
cloudy 25.4℃
Vārda dienu svin: Justīne, Juta

KIOTI pirmais autonomais traktors HX 1400

Ģirts BUIVIDS , 03-03-2023
KIOTI pirmais autonomais traktors HX 1400

Saimnieks LV / 2021.gads (Oktobris.)

Katrs modelis ir aprīkots ar 3.8 l dīzeļdzinēju un attiecīgi nodrošina 132 ZS un 142 ZS, kas ir augstākā jauda starp visiem Korejā ražotajiem traktoriem. HX sērijas modeļi ir aprīkoti ar nozarē pirmo taisnas līnijas (straight-line) autonomās braukšanas tehnoloģiju un ir vadāmi attālināti, izmantojot viedtālruni.

Autonomās braukšanas tehnoloģija
HX sērijas autonomā braukšanas tehnoloģija ļauj traktoram bez vadītāja noteiktā teritorijā pārvietoties taisnās līnijās, bez rokas vadības izveidojot grēdas un vagas. Ir ieviesti drošības pasākumi ar brīdinājuma skaņām un automātisku pārslēgšanos uz neitrālu pārnesumu, ja traktors novirzās no noteiktā maršruta. Pārnesumu maiņa ir ērta, izmantojot Power Shift funkciju, kas ļauj ātri pārslēgties uz jebkuru no astoņiem abu modeļu piedāvātajiem pārnesumiem. Ja traktors četru riteņu piedziņas režīmā brauc ar ātrumu virs 20 km stundā, tas automātiski pārslēdzas uz divu riteņu piedziņas režīmu, lai samazinātu riepu nodilumu un palielinātu degvielas ekonomiju.

Ar viedtālruni uzraugāma un vadāma kontroles sistēma
Vēl viena svarīga HX sērijas aprīkojuma opcija ir Daedong Connect sistēma, kas autonomo traktoru ļauj vadīt attālināti. Daedong vadības centrs reāllaikā uzrauga HX sērijas traktorus un paziņo klientiem par mašīnas kļūmēm vai potenciālu detaļu nomaiņu.

Daedong Connect piedāvā arī darba žurnāla funkciju, ko klienti var izmantot, lai reģistrētu un analizētu informāciju par savu ikdienas darbu, piemēram, darba laiku un degvielas patēriņu, kā arī, analizējot iepriekšējās sezonas veikumu, noteiktu ilgtermiņa darba plānus un nākotnē uzlabotu
sniegumu.

Uzņēmums nodrošina arī attālinātu konsultāciju un remonta pakalpojumus, lai samazinātu laiku, ko klients pavada, labojot traktoru.

Citas specifikācijas
HX sērijas maksimālais svars ir 5.6 t un riteņu bāzes garums ir 2.6 m, nodrošinot maksimāli lielu vilkmi un stabilitāti. Savukārt ilgas ekspluatācijas stundas nodrošina tā 230 l degvielas tvertne, kas ir lielākā līdzīgu modeļu klāstā.

KIOTI paziņojis, ka jaunā sērija ir aprīkota arī ar ceļa sensoru eļļas spiediena sistēmu, kas palielina degvielas patēriņa efektivitāti, nodrošinot optimālu eļļas spiediena un eļļas plūsmas līmeni un novēršot eļļas pārkaršanu. Šīs, protams, ir tikai dažas no jaunās HX sērijas traktoru vērtīgajām funkcijām.

Latvijā HX 1300 un HX 1400 iegādei būs pieejami nākamā gada pavasarī, interesējoties AS Ferrus Gramzdas ielā 90, Rīgā.

 

 

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā

Govju virusālā diareja (Bovine viral diarrhoea, BVD) ir liellopu infekcijas...

Tukuma piens attīstības stāsts
Tukuma piens attīstības stāsts

Tukuma piens ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. S...

SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos
SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos

SIA Naukšēni Valmieras novadā izveidojusies no savulaik spēcīgās kopsaimnie...

Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē
Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē

Par Fendt 700 Vario septīto paaudzi jeb Gen7 būs dzirdējis ikviens, kas kau...