, .
partlycloudy_night 0.5℃
Vārda dienu svin: Tekla, Violeta

Jaunais Kverneland pļaujmašīnas modelis 53100 MT BX vēl lielākai veiktspējai

Viesturs STRAUJA , 13-07-2022
Jaunais Kverneland pļaujmašīnas modelis 53100 MT BX vēl lielākai veiktspējai

Atjauninātais modelis 53100 MT kombinācijā ar vālošanas lentām BX ir jaudīgāks par iepriekšējo un nodrošina teicamu nopļautās zāles kvalitāti.

Visām Kverneland pļaujmašīnām, to skaitā 53100 MT BX modelim, ir pārbaudīts un uzticams apaļas formas pļaušanas disks, kas nodrošina vienmērīgu pļaušanas kvalitāti un teicami tiek galā ar akmeņiem vai citiem šķēršļiem. Pilnā eļļas vannā novietoti zobrati ar 3 pastāvīgā sazobē savienotiem zobratiem, kas novietoti vienā līnijā, tādējādi nodrošinot jaudas pārnesi ar minimāliem zudumiem, kā arī klusāku darbību. Kombinācijā ar ātrās nažu nomaiņas sistēmu Profit pļaušanas nažu nomaiņa sniedz gandarījumu par paveikto darbu.

Aktīvā zāles apstrādes sistēma ar SemiSwing kustīgo zaru tipa kondicionieri efektīvi apstrādā zāli un ļauj ātrāk to savākt. SemiSwing V-tipa zari nostiprināti ar skrūvi un ir kustīgi, līdz ar to, akmenim iekļūstot darba zonā, tas tiek izmests un netiek bojāti kondicioniera zari. Centrbēdzes spēka iedarbībā zari atgriežas darba pozīcijā un turpina aktīvu zāles kondicionēšanu. Visām Kverneland pļaujmašīnām ir divi kondicioniera ātrumi (600 apgriezieni un 900 apgriezieni), kas viegli maināmi, nomainot piedziņas skriemeli. Daudzpusīgāka kondicioniera regulācija, pateicoties divām regulēšanas svirām. Kondicioniera plāksnei var regulēt gan ieeju, gan izeju, tādā veidā nodrošinot efektīvu zāles plūsmu un izvēlētās zāles šķirnes kondicionēšanas intensitāti. Kverneland pļaujmašīnas kondicioniera platums ir identisks pļaušanas platumam, līdz ar to zāle tiek kondicionēta vienā intensitātē visā darba platumā, savukārt vienmērīga zāles plūsma pasargā no nosprūšanas...

 

 

Pilnu rakstu lasiet Jūnija SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Mēness govs, sapņu un cerību govs
Mēness govs, sapņu un cerību govs

Kā tikai nav dēvēta Zilā govs, kuras vēsture ir cieši saistīta ar latviešu ...

Kādēļ nepieciešamas nagu vannas?
Kādēļ nepieciešamas nagu vannas?

Ar govju klibumu saskaras lielākā daļa saimniecību, taču šo problēmu atrisi...

FarmGEM – smidzinātāji visām vajadzībām
FarmGEM – smidzinātāji visām vajadzībām

FarmGEM klāstā savām vajadzībām atbilstošo smidzinātāju atradīs lielākā daļ...

CLAAS tirgū izlaiž TRION – jaunu vidēja izmēra kombainu klases etalonu
CLAAS tirgū izlaiž TRION – jaunu vidēja izmēra kombainu klases etalonu

Tirgū izlaižot 20 jaunus TRION sērijas kombainus, CLAAS turpina 2019. gadā ...