, .
partlycloudy_day 4.2℃
Vārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

EHRLE – tīrība ar vācu kvalitāti

Elīna Tilaka , 03-03-2023
EHRLE – tīrība ar vācu kvalitāti

Saimnieks LV / 2021.gads (Oktobris.)

EHRLE ir viens no pasaules vadošajiem inovatīvu risinājumu piegādātājiem tīrīšanas tehnoloģiju un transportlīdzekļu mazgāšanas jomā. EHRLE produktus raksturo kvalitāte, moderns dizains, augstas kvalitātes materiāli, ilgs mūžs un ekonomiska efektivitāte. Par Vācijas ražotāja EHRLE augstspiediena mazgātāju, pašapkalpošanās automazgātavu un citu tīrīšanas tehnoloģiju plašo sortimentu stāsta tās pārstāvja Latvijā SIA EHRLE FS tirdzniecības vadītājs Elvis Teninsons.

– Lūdzu, pastāstiet par EHRLE attīstību.
EHRLE ir ģimenes uzņēmums vairākās paaudzēs un dibināts 1961. gadā Illertisenā, Vācijā. Šobrīd uzņēmumu jau trešajā paaudzē vada Reiners Ehrle. Uzņēmumam EHRLE ir vairāk nekā 250 darbinieku, pārstāvniecības vairāk nekā 30 pasaules valstīs un četras rūpnīcas – trīs Vācijā, viena Anglijā. Mēs pārstāvam augstspiediena mazgātāju un pašapkalpošanās automazgātavu premium segmentu, kura klāstā ir vairāk nekā 100 dažādas iekārtas, to skaitā 46 aukstā ūdens augstspiediena mazgātāji un 36 karstā ūdens augstspiediena mazgātāji. Piedāvājam plašu modeļu klāstu, jo pieejami gan pārvietojami, gan stacionāri, ar elektrību vai dīzeli apsildāmi, gan pilnībā vai daļēji autonomi augstspiediena mazgātāji, kā arī ļoti plašs tīrīšanai nepieciešamo aksesuāru sortiments – dažādi uzgaļi, sprauslas, šļūtenes, spoles, virsmu tīrītāji un citi risinājumi. SIA EHRLE FS (pilnā nosaukumā – EHRLE Factory Subsidiary) simtprocentīgi pieder Vācijas mātes kompānijai EHRLE GmbH, un mūsu direktors un valdes priekšsēdētājs ir Reiners Ehrle. Atbildam par visām Baltijas valstīm un nodrošinām pilnu servisu, tajā skaitā pārdošanu, pēcpārdošanu, garantiju un izbraukuma servisu.

– Kas ir EHRLE iekārtu priekšrocības?
– Mūsu lielākās priekšrocības ir iekārtu izturība un milzīgais klāsts, pateicoties kuram varam savam klientam piedāvāt visdažādākos risinājumus. Iekārtām lielākoties ir izturīgas metāla vai viengabalaina ABS plastmasas šasijas un ABS plastmasas korpusi vienā gabalā, samazinot mezglus, kuri potenciāli varētu saplīst vai bojāties smagākos ekspluatācijas apstākļos.Mūsu iekārtas netiek veidotas pārlieku gudras, ar sarežģītu un lietotājam grūti uztveramu vadību, kas vidusmēra patērētājam lielākoties nemaz nav vajadzīgs. Mūsu augstspiediena mazgātāji ir paredzēti skarbiem apstākļiem, tāpēc piemēroti arī kārtīgām lauku saimniecībām un industriālai izmantošanai. Protams, iesakām tāpat ik pēc 500 motorstundām veikt iekārtas apkopi pie mums, lai nodrošinātu iekārtas ilgmūžību.

Augstspiediena iekārtām profesionālai lietošanai piedāvājam gada garantiju, privātpersonām līdz diviem gadiem.

– Ko no EHRLE klāsta izvēlas lauksaimnieki?
– Tas atkarīgs no pielietojuma. Ejošākās ir karstā ūdens augstspiediena mazgāšanas iekārtas angāru, traktoru u.c. tīrīšanai. To modeļi atšķiras pēc jaudas un apsildes veida. Eiropā vispārdotākais modelis ir HD1140. Pircējus piesaista tā parametri, ērtā siltā ūdens izmantošana, divu mazgāšanas līdzekļu vienlaicīga lietošana un citi plusi. Tomēr katram klientam vienmēr piemeklējam piemērotāko iekārtu un pareizākos piederumus.

Ir pieejami arī stacionārie mazgātāji, kas tiek skrūvēti pie sienas vai grīdas. Iekštelpās bieži tiek izmantotas iekārtas ar spoļu stiprinājumiem pie sienas līdz pat 40 m garumam, bet varam piedāvāt arī sarežģītākus risinājumus, piemēram, augšpusē pie griestiem piestiprinātu rotējošo savienojumu, kā tas ir mūsu pašapkalpošanās automazgātavās.

Esam uzstādījuši stacionārās mazgāšanas sistēmas vairākās lauksaimniecībās, tostarp arī lopkautuvju iekštelpās, kā arī pārdevuši pārvietojamās iekārtas, lai varētu mazgāt tehniku un visu nepieciešamo ārtelpās. Varam izvilkt šļūtenes un stiprinājumus pa visu teritoriju un angāriem, pieejamas arī pilnībā autonomas iekārtas, kas darbojas ar dīzeļdegvielu vai benzīnu, uzsilda ūdeni, ir viegli pārvietojamas un izmantojamas vietās, kur nav pieejama elektrība. Varam pielāgoties un piedāvāt risinājumu jebkurai vajadzībai.

Piemēram, ZS Grantiņi jau trīs gadus izmanto EHRLE augstspiediena mazgātāju un ir ļoti apmierināti ar tā jaudu un izturību. No industriāliem klientiem prātā nāk SIA Krown EU, kas mūsu iekārtas lieto jau vairāk nekā 10 gadus un pozitīvi vērtē to kvalitāti un ilgtermiņa atdevi.

– Kādas augstspiediena mazgātāju papildiespējas pieejamas?
– Uzņēmuma un arī mana nostāja ir, ka vispirms jāsaprot, kas jātīra. Tad varam atrast vislabāko risinājumu. Varbūt nav vajadzīgs liels spiediens, bet vienkārši siltais ūdens, specializēta sprausla, tvaika tīrīšana vai īpaša ķīmija. Piedāvājam aksesuārus teritorijas tīrīšanai, bruģim, ir dažādi uzgaļi tīrīšanai ar tvaiku un putu sistēmas, kas ļauj, piemēram, traktorus noklāt ar mazgājošajām putām. Līdz pat divus metrus garie, ieliektie uzgaļi palīdzēs notīrīt lielajai tehnikai jumtu, piekļūstot tam dažādos leņķos. Ir arī uzgaļi, ko var pieslēgt augstspiediena iekārtai, ielaist, piemēram, mājas ūdens notekcaurulē vai kanalizācijā, lai iztīrītu iesprūdušās lapas vai citu aizsprostojumu.

Piedāvājam arī pārtikas nozarei paredzētas iekārtas tādu virsmu tīrīšanai, kas ir saskarē ar pārtikas un higiēnas precēm.

– Kāda infrastruktūra nepieciešama, lai varētu uzstādīt un izmantot augstspiediena mazgātājus?
– Galvenais, lai būtu ūdens un elektrība. Pašā iekārtā ir ūdens sildītājs, kas uzsilda pienākošo ūdeni līdz noregulētajai temperatūrai, tāpēc atsevišķs ūdens sildītājs nav nepieciešams.

Ūdens taisnā ceļā no dīķa gluži nederēs, nepieciešama vismaz pamata filtrācija. Iesakām un uzstādām attīrīšanas iekārtas, kas veic pienākošā ūdens attīrīšanu, jo zemas kvalitātes ūdens ilgtermiņā var bojāt iekārtas. Protams, arī iekārtas ir aprīkotas ar filtriem, bet ar to varētu būt par maz netīra ūdens gadījumā.

Varam piedāvāt gan vienas fāzes, gan trīs fāžu iekārtas. Mazgātāji ar vienas fāzes pieslēgumu pārsvarā ir mazāk jaudīgi kā lielie mazgātāji, savukārt ar trīs fāzu pieslēgumu iekārtas paredzētas industriālām vajadzībām un profesionālai izmantošanai.

Kas attiecas uz notekūdeņiem, svarīgi, kādi mazgāšanas un ķīmiskie līdzekļi tiek izmantoti. Tā kā mēs specializējamies autotransporta mazgāšanas vajadzībām, tad pārzinām visu par un ap mūsu piedāvāto produkciju. Varam informēt un rekomendēt, kas ir nepieciešams mūsu līdzekļu izmantošanas gadījumā. Automazgātavām tie lielākoties ir smilšu, eļļas, naftas un fosfora daļiņu atdalītāji. Atgādinām, kad daudzos gadījumos var arī nebūt nepieciešamība pēc īpašas attīrīšanas sistēmas. Katra situācija jāskatās individuāli.

Ja tiek izmantoti kādi citi specifiski līdzekļi vai vielas, tad jākonsultējas ar to izplatītājiem, lai saprastu, kāda attīrīšanas sistēma nepieciešama.

Parastajam augstspiediena mazgātājam nekāda īpaša infrastruktūra nav nepieciešama. Ja mazgājamo iekārtu uzstādīšana ir saistīta ar būvniecību, tad sadarbojamies ar arhitektu, ar kura palīdzību var atrisināt notekūdeņu, silto grīdu jautājumus un būvprojektu saskaņošanu.

– Piedāvājat arī servisu un apkopi…
– Kā jau minēju, mēs visā Baltijā nodrošinām arī pilnu pēcpārdošanas un garantijas servisu. Klients iekārtu var vest uz Mārupi, kur ir mūsu birojs, noliktava un serviss. Nodrošinām arī izbraukuma servisu pa visu Baltiju. Tiesa, šis pakalpojums ir par atsevišķu samaksu. Mūsu oficiālais augstspiediena mazgātāju un to piederumu dīleris ir SilJa, kas piedāvā un nodrošina visu nepieciešamo lauksaimniecības nozares klientiem.

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Vismaz simts garšu sieri
Vismaz simts garšu sieri

Biedrība Siera klubs organizē daudzus pasākumus, taču visskaistākā un ievēr...

Mežsaimniecība Zviedrijā
Mežsaimniecība Zviedrijā

Zviedrija jau daudzus gadus tiek uzskatīta par mežsaimniecības etalonu, kam...

KIOTI pirmais autonomais traktors HX 1400
KIOTI pirmais autonomais traktors HX 1400

Dienvidkorejas lielākais traktoru un lauksaimniecības tehnikas ražotājs Dae...

HORSCH prezentē jaunumus Focus TD, Avatar SD, Leeb CS un Pronto DC sērijā
HORSCH prezentē jaunumus Focus TD, Avatar SD, Leeb CS un Pronto DC sērijā

Septembris atnācis ar dažādiem jaunumiem HORSCH Maschinen GmbH piedāvājumā....