, .
cloudy 6.7℃
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Captain 263. 4WD – mini traktori

Normunds KAĻĶIS , 31-03-2023
Captain 263. 4WD – mini traktori

Saimnieks LV / 2021.gads (Decembris.)

Mini traktors Captain 263. 4WD ir atbilde klientiem, kuriem nepieciešama jauda, izturība un daudzpusība, nezaudējot kvalitāti. Tas aprīkots ar efektīvu šķidruma dzesējamu 3 cilindru Mitsubishi dzinēju, kas attīsta 25 ZS jaudu. Mini traktors Captain 263. 4WD bez piepūles tiks galā ar visgrūtākajiem darbiem.

Tā jauda, mazie izmēri un nelielais pagriezienu rādiuss padara Captain 263. 4WD par traktoru etalonu siltumnīcās, dārzos, vīna dārzos un nelielās saimniecībās.

Izturīgā sinhronizētā pārnesumkārba (9 + 3) kopā ar divu jūgvārpstu apgriezienu ātrumiem nodrošinās ikdienas darbā nepieciešamo daudzpusību.

Precīza hidrauliskā stūres iekārta un divi hidrauliskie izvadu pāri aizmugurē (standarta aprīkojumā) padara Captain 263. 4WD par praktiskāko un produktīvāko risinājumu 26 ZS mini traktoru segmentā.

No saviem pirmsākumiem 1994. gadā Captain tractors Pvt.Ltd. ir izaudzis par vadošo mini traktoru ražotāju un eksportētāju no Indijas. Iepriekš pazīstams kā Asha Exim Pvt.Ltd., tas tika dibināts pēc divu brāļu – Mr.G.T. Patel un Mr. M.T. Patel iniciatīvas (no Rajkot, Gujarat, Indijā). Viņi uzsāka ražot mini traktorus, kas bija viegli pieejami mazajiem un vidēji lieliem zemniekiem un atviegloja lauksaimniecības darbu veikšanu. 1998. gadā pirmais traktors tika nosūtīts pārbaudei un piesaistei NABARD uz Centrālo lauksaimniecības tehnikas mācību un testēšanas institūtu (C.F.M.T.&T.I) Budini. Pēc nebeidzamiem mēģinājumiem Indijā beidzot bija tapis inovatīvs traktors – vissezonas izmantošanai paredzēts mini traktors.

Captain Tractors Pvt.Ltd. rūpnīca ir izstrādājusi visdažādākos stiprinājumus un agregātus, kas nepieciešami, lai palielinātu mūsu traktoru kopējo jaudu. Captain Tractors Pvt.Ltd. ir viss, kas nepieciešams, lai izstrādātu un ražotu augstas kvalitātes produktus, – mūsdienīgi instrumenti, iekārtas, pētniecības un attīstības laboratorijas, kvalitātes kontroles rīki un labi apmācīts personāls. Kā vadošie traktoru eksportētāji un ražotāji Captain Tractors Pvt.Ltd. nodrošina bezdefektu ražošanas līniju atbilstoši nozares normām. Captain Tractors Pvt.Ltd. tehniskā informācija un īpašā attieksme pret klientiem piesaista arvien vairāk izplatītāju un klientu. Captain Tractors Pvt.Ltd. ir paplašinājuši ražošanas tīklu ārzemēs, nezaudējot kvalitātes standartus.

Lai atvieglotu dzīvi klientiem, Captain ražo arī aksesuārus un agregātus, kas paredzēti speciāli uzņēmuma ražotajiem mini traktoriem, kā piemēram, frēzes, mulčerus, zemes apstrādes agregātus u.c lauksaimniecības agregātus. Tas ir ļoti ērti, jo viss tiek ražots zem viena jumta un ir pieejams uzreiz. Apņemšanās izstrādāt produktus lauksaimniecības mehanizācijai nozarē ir nepārspējama. Captain Mini Tractors ( dārza / kompaktie traktori), pateicoties to mazajam izmēram, ir ideāli piemēroti augļu dārziem, plantācijām, vīna dārziem, kā arī mazajiem palīgdarbiem.

Salīdzinājums ar konkurentiem:
Moderns dizains, ko izstrādājis itāļu uzņēmums. Vienkārša lietošana ar atveramu priekšējo pārsegu, kas izgatavots no lokšņu metāla, un ar motora termisko aizsardzību ilgākam darbam. Traktors Captain ir homologēts ES saskaņā ar ECWVTA un izmanto uzticamu Mitsubishi dīzeļdzinēju. Hidrauliskā sistēma ar automātisko dziļuma kontroli ērtai aršanai. Pārnesumu pārslēgšana neietekmē kardānvārpsta ātrumu. Pārnesumkārbas atrašanās vieta uz spārna, modificēta grīda ērtākai iekāpšanai un mūsdienīga kabīne. Divi pāri hidraulisko izvadu, divi hidrauliskie sūkņi – stūres sistēmai un hidraulikai. Diferenciāļa bloķēšana un sinhronizēta transmisija ērtai pārslēgšanai, atšķirībā no konkurences ar pastāvīgu pārnesumkārbu. Iespējams aprīkot ar 6 veidu riepām – lauksaimniecības trīs veida, mauriņa, rūpnieciskās, dārza galaxy garden pro – dažādiem darbiem.

 

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu

Piena lopkopība ir dinamiska nozare, kas bieži saskaras ar dažādiem izaicin...

Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte
Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte

Govs gremošanas sistēma dabiski ir piemērota kokšķiedru saturošu barības lī...

AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu
AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu

Uzņēmums AS Dimedium Latvija kopš 2024. gada 1. janvāra ir pārņēmis AS Kurz...

ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts
ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts

Ģimenes saimniecība ZS Dārznieki Aizkraukles novadā nodarbojas ar piena un ...