, .
cloudy 11.2℃
Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

"Baltem" – vienīgais "Deutz-Fahr" pārstāvis Baltijā

Elīna Grase , 13-03-2024
"Baltem" – vienīgais "Deutz-Fahr" pārstāvis Baltijā

Saimnieks LV / 2024.gads (Marts)

Būvniecības tehnikas Komatsu un lauksaimniecības traktoru un kombainu Deutz-Fahr pārstāvis Baltijā Baltem šo gadu uzsācis ar strauju attīstības lēcienu un ar mērķi būt vienīgajam zīmola Deutz-Fahr oficiālajam pārstāvim Baltijā. Kāpēc šāds lēmums un ko Deutz-Fahr tehnikas īpašnieki var sagaidīt turpmāk, stāsta Baltem Lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības vadītājs Māris Sproģis un Lauksaimniecības tehnikas servisa vadītājs Andis Baltiņš.

– Šogad Baltem Baltijā notikušas dažādas pārmaiņas, tajā skaitā esat kļuvuši par vienīgajiem Deutz-Fahr pārstāvjiem Baltijā.
Māris:
– Jā, pērn mums vēl bija apakšdīleri, bet no šī gada esam vienīgie oficiālie Deutz-Fahr tehnikas pārstāvji Baltijā. Cik zinu, nekad iepriekš nav bijis viens Deutz-Fahr pārstāvis visās Baltijas valstīs, tā kā šis ir nozīmīgs notikums. Sadarbojamies ar Baltem servisiem pārējās Baltijas valstīs, līdz ar to, ja klientam nepieciešamais Latvijā nav pieejams, varam to saņemt no Igaunijas vai Lietuvas.

Deutz-Fahr piedāvā tikpat labu kvalitāti kā pārējie tirgū, nodrošinot konkurētspējīgu pakalpojumu un servisa cenu. Vācijā šī zīmola traktori ir starp trim populārākajiem, tie izceļas arī ar saviem parametriem. Mēs apzināmies, ka Latvijas lauksaimnieku iepriekšējā pieredze ar Deutz-Fahr traktoriem bijusi saistīta ar zināmu nestabilitāti, jo Deutz-Fahr Latvijas tirgū vairākas reizes pārgājusi no viena dīlera cita rokās un par šo kvalitatīvo ražojumu radies nepareizs priekšstats dažādu neveiksmīgu pieredžu un nerisinātu problēmsituāciju dēļ. Pašlaik intensīvi strādājam, lai to labotu.

– Esat izveidojuši arī savu pirmo reģionālo filiāli un servisu.
Māris:
– Centrālais Baltem ofiss atrodas Muceniekos, bet tas lauksaimniekiem īsti nav pa ceļam, tāpēc esam Kurzemē atvēruši pirmo reģionālo filiāli – Saldū. Tas, manuprāt, ir ļoti liels ieguvums gan klientam, gan rūpnīcai un mums kā pārstāvjiem. Serviss atbilst visiem mūsdienu un ražotāja noteiktajiem standartiem un pašlaik tur jau aktīvi remontējam Deutz-Fahr traktorus, kas samazina servisa izmaksas klientam, jo tie nav jātransportē uz mūsu centrālo ofisu Muceniekos.

Uzskatu, ka lauksaimniecības tehnikas pārstāvjiem jābūt filiālēm reģionos, tāpēc noteikti neapstāsimies pie Saldus un izveidosim tās arī pārējos reģionos.

Lietuvā un Igaunijā katrā jau sākotnēji izveidotas trīs reģionālās filiāles, un Latvija līdz šim bija vienīgā, kurai tādu nebija. Domāju, ka Saldus filiāles izveide bija spēcīgs nākamais solis.

Esam izveidojuši spēcīgu servisa komandu, kas jau no pirmās dienas, kad tika parakstīts līgums par sadarbību ar Deutz-Fahr rūpnīcu (SDF) 2022. gada jūnijā, steidz palīgā Deutz-Fahr tehnikas īpašniekam, ja notikusi kāda tehnikas ķibele. Redzot,...

 

 

Pilnu rakstu lasiet marta SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Kombinētā piena – gaļas liellopu šķirne Simentāle
Kombinētā piena – gaļas liellopu šķirne Simentāle

Piena lopkopībā diezgan bieži sastopamies ar apzīmējumu kombinētās šķirnes....

Domāt, mainīties un pastāvēt
Domāt, mainīties un pastāvēt

Lauksaimniecības nozaru un zemnieku saimniecību attīstībā bieži varam pārli...

SIA "Griezes Lejnieki" laiku lokos
SIA "Griezes Lejnieki" laiku lokos

Latvijas piensaimniecību pēdējo divdesmit, trīsdesmit gadu laikā skārušas ...

Enerģijas uzglabāšanas sistēmas lauksaimniecībai
Enerģijas uzglabāšanas sistēmas lauksaimniecībai

Ar katru gadu elektroenerģija kļūst aizvien būtiskāks resurss jebkurā saimn...