, .
cloudy 6.3℃
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Augsnes apstrādes tehnika no Itālijas

Sintija ESTERE , 12-07-2023
Augsnes apstrādes tehnika no Itālijas

Saimnieks LV / 2023.gads (Maijs)

Uzņēmums Ermo S.p.A., dibināts Kazalbutano, Kremonas provincē, kopš 1967. gada projektē un ražo tehniku, kas paredzēta lauksaimniekiem un darbuzņēmējiem, kas vēlas optimizēt savu lauku ražošanu. Ermo izgatavotā tehnika, pateicoties tās augstajiem tehniskajiem standartiem un konstrukcijām, spēj strādāt visdažādākajos reljefa tipos, nodrošinot izcilu veiktspēju un pielāgotus risinājumus atbilstoši veicamo darbu specifikai. Ermo piedāvā jebkurai augsnei piemērotus darbarīkus – no aršanas līdz rugāju kultivēšanai, no sēklas gultnes sagatavošanas līdz rugāju uzaršanai, vienmēr nodrošinot vislabāko līdzsvaru starp inovācijām un uzticamību.

Izpēte un kvalitāte
Pateicoties nepārtrauktiem pētījumiem, produktu kvalitātei un specializētam personālam, Ermo ir etalons primārajam sektoram. Sinonīms inovācijai un uzticamībai, kalpojot zemei.

Produktu katalogs
Lai gan galvenais darbības virziens joprojām ir lieljaudas arkli, pēdējos gados uzņēmums ir paplašinājis savu produktu katalogu, piedāvājot jaunas tehnikas vienības, kas paredzētas dažādiem augsnes apstrādes veidiem. Pieejami gan fiksēti, gan saliekami Ghibli disku kultivatoru modeļi, kas jau guvuši ievērojamus panākumus. Izstādē EIMA 2021 (Pasaules lauksaimniecības tehnikas izstāde) tika prezentēta šīs iekārtas jaunākā versija, ko var konfigurēt ar trim dažādiem veltņiem un dažādām papildierīcēm. Pieejama arī jaunā dziļās irdināšanas sējmašīnu sērija, kuras flagmane ir Levante dziļās irdināšanas sējmašīna, kā arī dažādi modeļi ar darba platumu no 2,5 līdz 5 metriem. Klāstu papildina Blader drenēšanas irdinātājs (ar 1–3 pirkstiem) un Arrow – 3 m un 4 m salokāmais dekompaktors (bieži kombinēts ar Ghibli kultivatoru)...

 

 

Pilnu rakstu lasiet maija SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu

Piena lopkopība ir dinamiska nozare, kas bieži saskaras ar dažādiem izaicin...

Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte
Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte

Govs gremošanas sistēma dabiski ir piemērota kokšķiedru saturošu barības lī...

AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu
AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu

Uzņēmums AS Dimedium Latvija kopš 2024. gada 1. janvāra ir pārņēmis AS Kurz...

ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts
ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts

Ģimenes saimniecība ZS Dārznieki Aizkraukles novadā nodarbojas ar piena un ...