, .
cloudy 6.7℃
Vārda dienu svin: Haralds, Almants

Alliance zīmola riepas nu arī Latvijā

Kristofers ŠĶEPASTS , 31-03-2023
Alliance zīmola riepas nu arī Latvijā

Saimnieks LV / 2021.gads (Decembris.)

Lytagra sadarbojas ar Yokohama Off-Highway Tires Alliance zīmolu jau vairāk nekā desmit gadus. Nesen parakstītais Lytagra un Alliance līgums ietver arī Latviju. Lai veicinātu Alliance zīmola pieejamību Latvijā, Lytgra investējusi lielās noliktavas izbūvē, kā arī personāla paplašināšanā.

Yokohama Off-Highway Tires prezidente Eiropā Angelo Noronha uzsver: „Šis jaunais līgums iezīmē jaunu ēru abu uzņēmumu sadarbībā. Lytagra pazīstam jau vairāk nekā desmit gadus un tagad – no šī līguma parakstīšanas brīža – kopīgiem spēkiem ceram arī Latvijas lauksaimniekiem, būvuzņēmējiem, mežsaimniekiem un plašam klientu lokam citos segmentos sniegt vienkāršu un uzticamu piekļuvi Alliance riepām.”

• Veiksmīga Alliance un Lytagra sadarbība Lietuvā vairāk nekā 10 gadus.
• Jauns līgums Latvijas tirgum.
• Lytagra startē Latvijā ar ievērojamām investīcijām.

Augstas veiktspējas riepas – videi draudzīgas un ekonomiskas
Alliance piedāvā lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un būvuzņēmējiem nozarē plašāko riepu protektoru un izmēru klāstu. Intensīvas izpētes, veiktās klientu aptaujas, atsauksmju analīzes, rūpīgu pārbaužu un testu gan rūpnīcā, gan uz lauka, kā arī zinātnisko novērojumu rezultātā ir tapušas augstas veiktspējas riepas. Tās ir ar zemu nodilumu un ilgu ekspluatācijas laiku, nodrošina augstu un ilgstošu saķeri, novērš augsnes sablīvēšanos un sniedz visaugstāko komfortu operatoram.

Mainoties lauksaimniecības praksei un attīstoties tehnoloģijām, augstas prasības tiek izvirzītas arī lauksaimniecības tehnikas riepām. Apsaimniekojamās platības palielinās, ne vienmēr tās atrodas vienuviet, līdz ar to attiecīgi pieaug transportēšanas attālumi starp laukiem un saimniecībām. Tāpēc riepām ir jānodrošina uzticama saķere un augsnes aizsardzība laukos, efektīvas pašattīrīšanās īpašības, lai saglabātu saķeri, un, pārbraucot no lauka uz ceļu, saglabātos zems degvielas patēriņš, rites pretestība, nodilums un troksnis, kā arī augsts komforts. Turklāt tehnika kļūst arvien daudzveidīgāka. Mūsdienās riepām jābūt daudzpusīgām, piemērotām dažādiem darbiem. Agri Star II, Forestar 643 III un 644 III, kā arī 550/551 Multiuse sērija ir tikai daži Alliance riepu piemēri, kas nodrošina izcilu cenas un kvalitātes attiecību veiktspējas, uzticamības un izturības ziņā.

Alliance Agri Star II – katra riepa ar divām dzīvībām
Agri Star II riepas tika pārbaudītas un attīstītas, aktīvi iesaistoties klientiem un tirgotājiem. Šīs riepas tiek ražotas no augstas kvalitātes materiāliem. Taču īpašas tās padara Alliance Tire Group patentētā slāņu tehnoloģija (Stratified Layer Technology – SLT). Proti, katrs riepas bloks sastāv no diviem slāņiem – pirmajam (iekšējam) slānim ir daudzleņķu profils, bet otrajam (ārējam) slānim ir viena leņķa profils. Šo divu slāņu kombinācija ļauj nodrošināt efektīvu un vienmērīgu saķeri, uzlabotu braukšanas komfortu un bremzēšanas efektivitāti visā riepu ekspluatācijas mūža laikā. Kad ārējais slānis, t.i., apmēram 40 % no visa protektora dziļuma ir nodilis, darbu pārņem iekšējais slānis. Šī iekšējā slāņa daudzleņķu profili, kas ir platāki un izliektāki, pilnībā kompensē nu jau nodilušā protektora dziļumu. Ar palielināto riepas un zemes saskares zonu šis protektora slānis nodrošina gan lielisku saķeri, gan braukšanas komfortu. Pateicoties iekšējam slānim, Agri Star II dzīve sākas kā no jauna.

Forestar riepu sērija
Forestar 643 III un Forestar 644 III ir divi Alliance riepu modeļi, kas izstrādāti, lai nodrošinātu maksimālu saķeri un optimālu riepas sniegumu mežsaimniecībā jebkuros apstākļos. Viena no svarīgākajām Forestar III sērijas riepu klāsta īpašībām ir minimāla sānmalas deformācija (ne vairāk par 5 % pat pilnas slodzes apstākļos), kas nodrošina maksimālu stabilitāti nelīdzenās vietās. Forestar 643 III ir cietāka neilona konstrukcija, īpašas tērauda stieples un sešstūra bortu tehnoloģija, tāpēc tām ir augsta kravnesība un izcila izturība pret caurduršanu.

Par Yokohama Off-Highway Tires:
Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) specializējas lauksaimniecības, mežsaimniecības, būvniecības, rūpniecības, sauszemes, kalnrūpniecības, ostas un citas tehnikas riepu projektēšanā, izstrādē, ražošanā un tirdzniecībā. YOHT pieder visā pasaulē pazīstamie zīmoli Alliance, Galaxy un Primex, un tā darbojas vairāk nekā 120 valstīs, piedāvājot daudzveidīgu riepu klāstu visdažādākajām vajadzībām.

 

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu
Kā izvēlēties ganāmpulkam piemērotāko indeksu

Piena lopkopība ir dinamiska nozare, kas bieži saskaras ar dažādiem izaicin...

Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte
Acidoze slaucamajām govīm un TMR kvalitāte

Govs gremošanas sistēma dabiski ir piemērota kokšķiedru saturošu barības lī...

AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu
AS Dimedium Latvija uzsāk ģenētikas biznesu

Uzņēmums AS Dimedium Latvija kopš 2024. gada 1. janvāra ir pārņēmis AS Kurz...

ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts
ZS "Dārznieki" – iesāktais tiks turpināts

Ģimenes saimniecība ZS Dārznieki Aizkraukles novadā nodarbojas ar piena un ...