, .
heavyrain 9.4℃
Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija

LIAA uzņēmējiem rīkos bezmaksas finanšu pratības kursus

LETA , 02-09-2020
LIAA uzņēmējiem rīkos bezmaksas finanšu pratības kursus

Šodien notiks pirmais Labklājības ministrijas e-apmācību vebinārs "Sociālā uzņēmējdarbība: būtība, definīcija, piemēri un darbības pamati", aģentūru LETA informēja ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja Aiga Ozoliņa.

Vebināri notiks septembrī divas līdz trīs reizes nedēļā, darbdienu vakaros no plkst.18 līdz 19.30 tiešsaistes platformā "Zoom" un Labklājības ministrijas sociālā tīkla "Facebook" lapā, sadaļā "Pasākumi". 3.septembrī notiks nākamais vebinārs "Sociālā uzņēmējdarbība: likumiskais ietvars, nosacījumi, mērķgrupas un sociālās ietekmes mērīšana".

Deviņu vebināru ciklā "Sociālās uzņēmējdarbības skola" Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas eksperti sniegs zināšanas par dažādām tēmām - sociālās uzņēmējdarbības pamatiem un nosacījumiem, mārketingu, grāmatvedību, nodokļiem, finanšu vadību un pieteikšanos "Attīstības finanšu institūcijas Altum" ("Altum") grantam.

E-apmācības ir bez maksas, un tajās aicināti piedalīties gan topošie, gan esošie sociālie uzņēmēji.

Tālāk sekos vebināri par mārketingu sociālajā uzņēmējdarbībā, grāmatvedības darba organizēšanu, nodokļiem un to aprēķināšanu, finanšu vadību un pārvaldību, kā arī pieteikšanos "Altum" grantam sociālajai uzņēmējdarbībai.

Lai piedalītos vebināros, jāveic elektroniska pieteikšanās uz katru no lekcijām atsevišķi un savā datorā vai telefonā nepieciešams lejupielādēt aplikāciju "Zoom". Plašāka informācija un saites uz pieteikšanos pieejamas ministrijas mājaslapā.

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Gada ienākumu deklarācija par 2020. gadu
Gada ienākumu deklarācija par 2020. gadu

Sākot ar 1. martu, var iesniegt gada ienākumu deklarāciju par 2020. gadu. J...

Sociālās apdrošināšanas iemaksas – visiem viena recepte neder
Sociālās apdrošināšanas iemaksas – visiem viena recepte neder

Lai nodrošinātu to, ka katrs iedzīvotājs ir sociāli apdrošināts, no 2021. g...