, .
partlycloudy_night 21.4℃
Vārda dienu svin: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo

LIAA aicina pieteikties mācību ciklam "Uzņēmējdarbība celmlaužiem"

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra , 16-08-2023
LIAA aicina pieteikties mācību ciklam "Uzņēmējdarbība celmlaužiem"

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar zinātnes komercializācijas platformu "Commercialization Reactor" aicina pieteikties piecu nedēļu praktiskam tiešsaistes mācību ciklam "Uzņēmējdarbība celmlaužiem" par to, kā izveidot un vadīt zinātņietilpīgu jaunuzņēmumu.

Bezmaksas mācības "Uzņēmējdarbība celmlaužiem" sāksies 31.augustā, un tām LIAA tīmekļvietnē var pieteikties ikviens, kurš vēlas attīstīt karjeru viedās specializācijas stratēģijas (RIS3) jomās.

"Uzņēmējdarbība celmlaužiem" programmas dalībnieki iegūs prasmes, kā nodibināt un vadīt savu zinātnē balstīto jaunuzņēmumu. Tāpat starptautiski atpazīstami mentori un eksperti sniegs zināšanas, kā komercializēt zinātniskos atklājumus un kā veidot ilgtspējīgu biznesa modeli. Dalībnieki arī gūs ieskatu tēmās par produkta virzīšanu tirgū un finansējuma piesaisti uzņēmumu attīstībai.

Dalība mācībās nodrošina iespēju piedalīties "Ignition Event" pasākumā 2023.gada oktobrī, kurā dalībnieki varēs iepazīties ar zinātnieku sasniegumiem, veidot ar viņiem sadarbību un, iespējams, izveidot kopīgu jaunuzņēmuma komandu. Vēl šogad "Ignition Event" dalībnieki pēc "proto-kompāniju" izveides varēs pretendēt uz finansējumu no "Commercialization Reactor" pirms-sēklas un sēklas investīciju fondiem. Piešķirto investīciju apjoms jaunizveidotajam uzņēmumam varēs sasniegt līdz pat 300 000 eiro.

Mācības norisināsies angļu valodā un dalība tajās ir bezmaksas. Pieteikt dalību mācību ciklā "Uzņēmējdarbība celmlaužiem" iespējams līdz 31.augustam, aizpildot tiešsaistes anketu vietnē "https://www.liaa.gov.lv/en/event/online-training-cutting-edge-entrepreneurship-2023-0".

Mācības tiks dalītas divās plūsmās. Uzņēmēju plūsma uzsāks mācības 31.augustā, bet zinātnieku plūsma - 6.septembrī.

Mācību programmu LIAA īsteno sadarbībā ar zinātnes komercializācijas platformu "Commercialization Reactor" un Rīgas Ekonomikas augstskolu ("Stockholm School of Economics in Riga").

Dalībnieki, kas piedalīsies visās lekcijās un noslēgumā prezentēs darba rezultātus, saņems LIAA, "Commercialization Reactor" un Rīgas Ekonomikas augstskolas apliecinājumu par programmas apguvi.

Mācības tiek īstenotas Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektos "Inovāciju motivācijas programma" un "Tehnoloģiju pārneses programma".

 

 

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Konkurss – #TasteTheOceanContest
Konkurss – #TasteTheOceanContest

#TasteTheOcean (tulkojumā no angļu valodas – “Izbaudi okeānu”) ir Eiropas S...

Balsojums par Eiropas Gada koku
Balsojums par Eiropas Gada koku

Aicinām piedalīties un atbalstīt Eiropas Gada koka balsojumu, Kaņepju ozolu...

AS Dimedium Latvija pārņem Kurzemes ģenētikas biznesu
AS Dimedium Latvija pārņem Kurzemes ģenētikas biznesu

Uzņēmums AS Dimedium Latvija kopš 2024. gada 1. janvāra ir pārņēmis AS Kurz...

Scandagra Latvia aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā
Scandagra Latvia aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā

Gaidot Scandagra Latvia 15 gadu jubileju, ikviens bērns un jaunietis vecumā...