, .
partlycloudy_day -2.8℃
Vārda dienu svin: Dagmāra, Marga, Margita

"Zemnieku saeimas" pārstāvji ar VID vadību pirmdien pārrunās nodokļu jautājumus lauksaimniecībā

LETA , 31-08-2020
"Zemnieku saeimas" pārstāvji ar VID vadību pirmdien pārrunās nodokļu jautājumus lauksaimniecībā

Biedrības "Zemnieku saeima" pārstāvji šodien tiksies ar Valsts ieņēmuma dienesta (VID) ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi, lai pārrunātu ar lauksaimniecības nozari saistītos nodokļu jautājumus, aģentūrai LETA pavēstīja "Zemnieku saeimā".

Tikšanās laikā "Zemnieku saeimas" pārstāvji ar VID ģenerāldirektori plāno pārrunāt turpmākās sadarbības iespējas, lai veicinātu godīgo nodokļu maksātāju biznesa attīstību, kā arī veicinātu godīgas konkurences vidi.

Tāpat plānots spriest par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes samazināšanas rezultātiem Latvijai raksturīgiem augļiem un dārzeņiem, kā arī par sezonas strādnieku reģistrēšanu, lai darba devējs pēc iespējas vienkāršāk varētu pieņemt darbā sezonas strādniekus un mazināt "pelēko ekonomiku" lauksaimniecībā.

Tikšanās piedalīsies "Zemnieku saeimas" valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš, biedrības valdes priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja-Burmistre, kā arī biedrības valdes loceklis Edgars Putra un biedrības biroja vadītāja Zanda Melnalksne.

"Zemnieku saeima" ir lauksaimnieku organizācija, kas dibināta 1999.gadā. Biedrības pamatdarbība ir biedru interešu pārstāvēšana, lauksaimniekiem labvēlīgas politikas veidošana, biedru informēšana un izglītošana. "Zemnieku saeimas" biedri ir gandrīz 900 mazas un lielas saimniecības no visas Latvijas. Biedrības biedri apsaimnieko vairāk nekā 500 tūkstošus hektāru lauksaimniecībā izmantojamās zemes un saimniecībās nodrošina darbu vairāk nekā 4000 darbinieku.

Komentāri


Jūsu komentārs

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Sociālās apdrošināšanas iemaksas – visiem viena recepte neder
Sociālās apdrošināšanas iemaksas – visiem viena recepte neder

Lai nodrošinātu to, ka katrs iedzīvotājs ir sociāli apdrošināts, no 2021. g...

Bišu saimju skaita ziņošana uz 1. novembri
Bišu saimju skaita ziņošana uz 1. novembri

Atgādinām, ka saskaņā ar MK not. Nr.134 "Lauksaimniecības un akvakultūras d...