Zemkopības ministrija (ZM) aicina iedzīvotājus, valsts un pašvaldību institūcijas, kā arī uzņēmumus un organizācijas gan ikdienas uzturam, gan sabiedriskajā ēdināšanai vairāk iegādāties Latvijā ražotos pārtikas produktus.
ZM aicina pašvaldības raudzīties, lai iepirkumos sabiedriskajai ēdināšanai arvien vairāk tiktu izmantoti zaļā publiskā iepirkuma kritēriji, kas nodrošina salīdzinošas priekšrocības pārtikas produktiem, kas ražoti tuvākā attālumā, ir kvalitatīvāki un svaigāki, turklāt ir draudzīgāki videi un dod pienesumu novadu ražotājiem un pašvaldībām.
Tāpat pašvaldības ir aicinātas Latvijā ražoto pārtikas produkciju plašāk izmantot skolēnu pārtikas paku komplektēšanā, kas skolēniem tiek izsniegtas attālināto mācību laikā.
LauksaimniecībaAprīlī BiodIvErSe projekta partneri tikās Sanktpeltenē, Austrijā, lai klāti...
LauksaimniecībaValsts darba inspekcija (VDI) pērn pārbaudēs saistībā ar nereģistrēto nodar...
LauksaimniecībaLabāk bankrots, nekā atņemt sev dzīvību, «Bauskas Dzīvei» pārliecināti saka...
LauksaimniecībaNo 3. līdz 5. maijam Zemkopības ministrijas valsts sekretāra vietnieks Juri...