, .
rainandthunder 20.3℃
Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

Viedā trešdiena, 14. februāris

Latvijas Lauku forums , 07-02-2024
Viedā trešdiena, 14. februāris

14. februāri, plkst. 15.00, Zoom platformā

Pieeja saite: https://saite.lv/NqEk

“Projekti veiksmīgai kopienas attīstībai”
Pieredzē un zināšanās dalīsies Inese Dundure, biedrības “Mežinieku apkaimes attīstībai” valdes locekle, projektu un stratēģiskā vadītāja, vides pārvaldes un investīciju eksperte.
Pieredzes stāstījumā uzzināsiet, kā izvērtēt, kad un kurās situācijās būtu nepieciešams piesaistīt fondu līdzekļus, kam pievērst uzmanību veiksmīga projekta sagatavošanā un realizācijā, kā vienlaicīgi panākt, ka projekts ir gan pietiekami ambiciozs, gan atbilst kopienas stratēģijai u.c. knifiņus, pamatojoties uz Mežinieku kopienas pieredzi.

Piedalīties aicināts jebkurš interesents – gan atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” kopienu pārstāvji, gan iedzīvotāji, kuri pavisam nesen sākuši domāt par kopienas formēšanos un vietējo izaicinājumu risināšanu. Ja esi jaunienācējs laukos un vēlies saprast ar ko sākt radīt pārmaiņas savā apkaimē, piedalies! Svarīgākais ir vēlēties uzzināt, mācīties un iegūto informāciju izmantot, sabiedrības virzītai vietējai attīstībai! Viedās trešdienas notiek divas reizes mēnesī. Tajās biedrība “Latvijas Lauku forums”, sadarbībā ar pieaicinātiem ekspertiem, organizē savstarpējas pieredzes apmaiņas, nodod metodisko informāciju, informē par aktualitātēm un līdzdalības iespējām, jaunumiem politiskajā dienaskārtībā, ka arī šīs tikšanās ir vide viedokļu izziņai, kas palīdz LLF komandai virzīt lauku attīstības jautājumus, veicot interešu aizstāvības darbu.

Tiešsaistes tikšanās tiks ierakstītas, kā arī tās laikā tiek uzņemti ekrānšāviņi. Video ieraksts no sarunas tiek izplatīts biedrības “Latvijas Lauku forums” Facebook lapā un mājaslapā laukuforums.lv!

 

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Ideju maratonā uzvar ošlapu kļavas ierobežošana
Ideju maratonā uzvar ošlapu kļavas ierobežošana

Ar ideju par ošlapu kļavas ierobežošanu, radot nelabvēlīgus augšanas apstāk...

Tehnoloģijas un resursu efektivitāte lauksaimniecības biznesā – izstāde PAVASARIS 2024
Tehnoloģijas un resursu efektivitāte lauksaimniecības biznesā – izstāde PAVASARIS 2024

No 4.-6. aprīlim norisināsies 32. lauksaimniecības biznesa izstādē PAVASARI...

Apbalvoti Meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs 2023” laureāti
Apbalvoti Meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs 2023” laureāti

7. decembrī, svinīgajā ceremonijā, klātesot Valsts prezidentam, Latvijas B...