, .
Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Vidzemē reģistrēts traktortehnikas krāpšanas gadījums, izkrāpjot 8500 eiro

LETA - 2020-12-11 14:10:02
Vidzemē reģistrēts traktortehnikas krāpšanas gadījums, izkrāpjot 8500 eiro

Šomēnes Valsts policijā (VP) Vidzemes reģiona pārvaldē Cēsu iecirkņa apkalpojamā teritorijā reģistrēts krāpšanas gadījums, kad interneta vietnē tiek piedāvāts iegādāties traktortehniku par izdevīgu cenu, bet prece nav saņemta un 8500 eiro nav atgriezti, informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Jau iepriekš ziņots par krāpšanas gadījumiem, kad interneta vietnēs tiek izvietoti viltus sludinājumi par traktortehnikas tirdzniecību, kā rezultātā tiek apkrāpti pircēji.

Pēc Vaskānes teiktā, decembrī šāds gadījums reģistrēts VP Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa apkalpojamā teritorijā. Apkrāptajam pircējam nodarīts kaitējums 8500 eiro apmērā.

Krāpnieki sludinājumu portālos ievieto fotogrāfijas ar attiecīgo lauksaimniecības tehniku un tās tehnisko aprakstu, piedāvājot to iegādāties par izdevīgāku cenu, kas parasti ir zemāka par tirgus cenu. Sludinājumos var tikt norādīti gan Latvijā, gan ārvalstīs reģistrēti uzņēmumi, kā arī banku konti. Preci apskatīt un norēķināties par to saņemšanas brīdī nav iespējams, jo bieži vien tiek norādīts, ka tā atrodas ārzemēs un tiks piegādāta pēc rokasnaudas vai priekšapmaksas saņemšanas. Piesaistot potenciālos pircējus, krāpnieki darījuma laikā ar viņiem sazinās telefoniski vai sarakstoties e-pastā, sacīja Vaskāne.

Viņa stāstīja, ka savstarpējā komunikācija notiek līdz brīdim, kad krāpnieki potenciālajam klientam nosūta sagatavotu rēķinu par pirmās iemaksas veikšanu, lai organizētu tālāku preces pārdošanu. Tiklīdz persona ir veikusi attiecīgo samaksu, komunikācija beidzas un no krāpnieka un pirktās preces vairs nav ne vēsts.

Tāpat policija novērojusi, ka šādus sludinājumus ievieto arī krāpnieki, kuri uzdodas par jau eksistējošu un zināmu firmu darbiniekiem, kā arī izmanto līdzīgu konkrēto firmu dīleru e-pasta adreses. Lai neuzķertos uz šiem sludinājumiem, potenciālajiem pircējiem nepieciešams kārtīgi pārliecināties, kā ir uzrakstīts firmas nosaukums un darbinieka e-pasta adrese. Visbiežāk tiek veidoti līdzīgi nosaukumu, vien pamainot kādu burtu vai variējot ar pieturzīmēm e-pasta adresē, tādējādi maldinot un izkrāpjot no pircēja naudu par neeksistējošu preci, brīdina policija.

Valsts policija aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un neiegādāties preci, kas pirms tam nav redzēta dzīvē. Tāpat arī nevajadzētu veikt avansa maksājums pirms nav pārliecības par konkrētās preces esamību un to, vai tā tik tiešām atrodas pārdevēja īpašumā.

Iespējams, ka iepriekš minētais gadījums nav vienīgais, tādēļ policija aicina iedzīvotājus atsaukties un informēt policiju pa tālruni 110, sacīja Vaskāne.

Komentāri


SamuelOptIc

Кто сказал что так не пойдет? Вот смотрите ---- <a href=https://gosuslugi.name/>госуслуги личный кабинет 35 регион</a>


SamuelOptIc

Посмотрите мой сайт ---- <a href=https://gosuslugi.name/>госуслуги личный кабинет вход для юр лица</a>


Mariatar

<a href=https://europa.kiev.ua/restoran-europa/>свадьба киев</a> https://europa.kiev.ua/restoran-europa/ добро пожаловать в ресторан Европа <a href=https://europa.kiev.ua/restoran-europa/>ресторан для свадьбы</a>


Williamvob

мой сайт про активацию windows 7 --- <a href=https://aktivator-windows-7.net/>как активировать windows 7</a>


GeraldliPly

GSA Search Engine Ranker Verified Lists Suggested Looking at https://shorturl.at/twG36 PM Skype & Telegram : congmmo ICQ : @652720497 Email : accsmarket.net@gmail . com Thanks U


poliyay

Заказать seo поисковую оптимизацию сайта, Заказать услуги по продвижению сайта По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин <b>pokras7777</b>Раскрутка сайта под ключ .Так же собираем базы Обратесь всегда будем рабы вам помочь


LizaMem

...sorry only true this translate <a href=https://europa.kiev.ua/spa/>сауна киев</a> i think <a href=https://europa.kiev.ua/spa/>сауна в киеве</a> About many Words Sauna.Немного слов о сауне First variant example Sauna: Например первый вариант со словом сауна, можно также и города со словами сауна напишите все что прийдет в голову примеры снизу <a href=https://europa.kiev.ua/spa/>сауна киев</a> example: second Words with Sauna: примеры второго словами которое пришло <a href=https://europa.kiev.ua/spa/>бани киева</a>| example: third Words with Sauna: примеры третьего слова которое придумал <a href=https://europa.kiev.ua/spa/>баня киев</a>| и четвертый вариант который мы видим пятый вариант допиши сам и посчитай количество букв в каждом слове третьей потом подили на 4 <a href=https://europa.kiev.ua/spa/>сауна с бассейном киев левый берег</a>| Look example :) Теперь посмотри что за словом получилось :)


Jūsu komentārs

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Liellopu gaļas iepirkumu cena novembrī Latvijā samazinājusies par 6,5%
Liellopu gaļas iepirkumu cena novembrī Latvijā samazinājusies par 6,5%

Govs liemeņa iepirkuma cena Latvijā 2020.gada novembrī bija par 6,5% mazāka...

Latvijā nodotā piena apmērs decembrī palielinājies par 2,4%
Latvijā nodotā piena apmērs decembrī palielinājies par 2,4%

Latvija nodotā svaigpiena apmērs 2020.gada decembrī palielinājies par 2,4% ...

Apgrozāmo līdzekļu garantiju atbalsts kļūst pieejamāks arī maziem lauku uzņēmumiem
Apgrozāmo līdzekļu garantiju atbalsts kļūst pieejamāks arī maziem lauku uzņēmumiem

Valdība ceturtdien, 14. janvārī, apstiprinājusi Zemkopības ministrijas (ZM)...

Turpināsies aizdevumu programma mazajiem lauku uzņēmējiem
Turpināsies aizdevumu programma mazajiem lauku uzņēmējiem

Valdība ceturtdien, 14. janvārī, apstiprinājusi Zemkopības ministrijas (ZM)...