, .
fair_day 21.5℃
Vārda dienu svin: Ilvija, Marlēna, Ziedone

Veiktas izmaiņas AS “Latvijas valsts meži” padomē

Zemkopības ministrija , 07-03-2023
Veiktas izmaiņas AS “Latvijas valsts meži” padomē

Akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” akcionāru sapulcē tika apstiprināta jauna pagaidu padome, ņemot vērā, ka līdzšinējā padome pieņēmusi lēmumu vairs neturpināt darbu. AS “Latvijas valsts meži” (LVM) ir viens no lielākajiem valstij piederošajiem uzņēmumiem, tālab tā darbībā nedrīkst pieļaut pārrāvumu un atstāt to bez stratēģiskā uzrauga.

Pagaidu padomē izvēlēti un strādās gan meža nozares augsta līmeņa eksperti, gan neatkarīgi profesionāļi ar kompetencēm uzņēmumu stratēģiskajā un komandas vadībā, meža resursu apsaimniekošanas attīstības nodrošināšanā atbilstoši zinātnes atziņām un mūsdienu digitālajiem risinājumiem, lai turpinātu stiprināt uzņēmuma korporatīvo pārvaldību, efektivitāti un tiesiskumu. LVM kā vienam no lielākajiem valstij piederošajiem uzņēmumiem ir svarīgi nodrošināt attīstītību ilgtermiņā un sasniegt arvien jaunus ambiciozus mērķus, sniedzot labumu valstij un sabiedrībai kopumā.

LVM pagaidu padomē iecelti: Mārtiņš Līdums, Zane Driņķe, Mārtinš Gaigals, Sintija Ķikste un Edvīns Zakovics. Mārtiņš Līdums ir atzīts meža nozares eksperts ar pieredzi iestāžu vadības jautājumos, meža nozares normatīvajā regulējumā un kompetencēm meža nozares zinātnisko un izglītības jautājumu integrēšanā uzņēmuma darbībā. Zane Driņķe ir biznesa augstskolas “Turība” profesore ar kompetencēm budžeta plānošanā, personālvadībā, stratēģisko plānu izstrādē un vadībā, kvalitātes vadības sistēmas pilnveidē un kontrolē. Mārtiņš Gaigals ir pieredzējis eksperts meža nozares stratēģiskajā un investīciju plānošanā, pārzina uzņēmumu attīstības procesu virzību, inovatīvu ideju ieviešanu un datu apstrādi. Sintijai Ķikstei ir kompetences starptautiskajā sadarbībā, publiskā iepirkuma procesa plānošanas, vadīšanas un uzraudzības jautājumos. Edvīns Zakovics ir meža nozares profesionālis ar ilggadīgu pieredzi gan mežsaimniecības ražošanas procesu pārvaldībā, gan korporatīvajā vadībā. 

LVM kapitāldaļu turētājs, Zemkopības ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs pagaidu padomei un valdei novēlēja arī turpmāk strādāt aktīvi un produktīvi, būt stabiliem, uzticamiem un prognozējamiem partneriem saviem klientiem un pakalpojumu sniedzējiem. Jau tuvākajā laikā plānots izsludināt atklātu konkursu uz LVM padomes locekļu amatiem.

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Mežu nozīme klimata regulēšanā. Kailcirtes un “nekailcirtes”
Mežu nozīme klimata regulēšanā. Kailcirtes un “nekailcirtes”

Diskusija par mežu nozīmi klimata regulēšanā, CO₂ piesaisti un mežizstrādi ...

Ķīna – pasaules milzis arī mežsaimniecībā
Ķīna – pasaules milzis arī mežsaimniecībā

Mežsaimniecība Ķīnā ir piedzīvojusi krasas pārmaiņas, transformējoties no i...

Izsludināts konkurss mašinizētās meža stādīšanas darbu veikšanai 2027.–2029. gadā
Izsludināts konkurss mašinizētās meža stādīšanas darbu veikšanai 2027.–2029. gadā

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina pakalpojumu sniedzējus piedalīties a...

Meža biomasa ir un tuvākajā laikā būs nozīmīgākais atjaunojamais energoresurss Latvijā
Meža biomasa ir un tuvākajā laikā būs nozīmīgākais atjaunojamais energoresurss Latvijā

29. aprīlī zemkopības ministrs Armands Krauze tikās ar Latvijas Biomasas as...