Žurnāls “iFinanses” 7. jūlijā aicina uz vebināru “Grāmatvedības uzskaite un nodokļu piemērošana lauksaimniekiem”, kurā sniegs ieskatu par svarīgākajiem jautājumiem, kas nodokļu un grāmatvedības ziņā ir būtiski tieši lauksaimniecības jomā strādājošiem uzņēmumiem.
Tā kā lauksaimnieciskajā ražošanā darbojas ne vien uzņēmumi, bet arī fiziskās personas kā saimnieciskās darbības veicēji, tad viens no apskatāmajiem jautājumiem būs arī par uzskaites prasībām vienkāršajā grāmatvedībā. Vebinārā tiks pievērsta uzmanība arī tam, kā pārskatos jāatspoguļo saņemtie atbalsta maksājumi un kādi nodokļu atvieglojumi pieejami lauksaimniekiem, tai skaitā, par atviegloto nodokļu režīmu, kas paredzēts sezonas laukstrādnieku nodarbināšanai.
Vebināra tēmas:
Vebināru vadīs sertificēta nodokļu konsultante, SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" grāmatvedības eksperte Linda Puriņa.
Vairāk informācijas un pieteikšanās iFinanses.lv sadaļā Semināri vai pa telefonu 66915571.
2023. gada 22. martā, plkst. 15.00 tiekamies Viedajā trešdienā tiešsaistē, ...
Marta sākumā izskanējusi ikgadējā lauksaimniecības nozaru profesionālo skol...
Trīs mēnešu laikā, kopš kļuvis par zemkopības ministru, DIDZIS ŠMITS iemant...
Veselīgs uzturs un atbalsts ģimenēm – tā izglītības iestādēs vērtē Zemkopīb...