Saimnieks LV / 2025.gads (Jūnijs)
Ar 2025. gadu Latvijas lauksaimniekiem pieejama būtiska priekšrocība – uzņēmums AS Ferrus ir kļuvis par oficiālo PRONAR piekabju pārstāvi Latvijā. Tas iezīmē jaunu posmu gan Ferrus attīstībā, gan Latvijas lauksaimniecības tehnikas tirgū, padarot pieejamu vienu no Eiropas vadošajiem zīmoliem – PRONAR.
Tagad arī ar PRONAR kvalitāti
Jau vairāk nekā 30 gadus PRONAR ir viens no vadošajiem lauksaimniecības tehnikas ražotājiem Eiropā ar deviņām modernām rūpnīcām Polijā, izmantojot vairāk nekā 10 000 t tērauda mēnesī. PRONAR piekabes ir pazīstamas ar izcilu izturību, kvalitāti un daudzpusību, tās tiek eksportētas uz vairāk nekā 80 valstīm.
No mēslu izkliedētājpiekabēm līdz daudzasu pašizgāzējiem un universālām transporta piekabēm – PRONAR produktu klāsts atbilst mūsdienu lauksaimnieka vajadzībām gan intensīvā graudu ražošanā, gan lopkopībā vai komunālo darbu veikšanā.
AS Ferrus – uzticams partneris Latvijas laukiem
AS Ferrus, kam ir solīda pieredze lauksaimniecības tehnikas tirdzniecībā un servisa nodrošināšanā, vienmēr ir sekojis līdzi nozares attīstībai un klientu vajadzībām. Sadarbība ar PRONAR ir loģisks solis, lai nodrošinātu Latvijas lauksaimniekiem piekļuvi pasaules līmeņa tehnikai ar vietējo servisu un atbalstu.
Tagad PRONAR piekabes Latvijā būs ne tikai pieejamas, bet arī:
• pielāgotas vietējiem apstākļiem;
• nodrošinātas ar servisu un rezerves daļām tepat uz vietas...
Pilnu rakstu lasiet jūnija SAIMNIEKS LV numurā!
Saimnieks LVScandagra Latvia Kompetenču centrs 2023./2024. sezonā uzsāka praktiskos dem...
Saimnieks LVLatvijas lauksaimnieks vairs nevar paļauties uz intuitīvu saimniekošanu. To...
Saimnieks LVJautājums: Darbiniekam darba līgumā noteikts nepilns darba laiks – 25 stund...
Saimnieks LVĢimenes saimniecībās Latvijā virmo kas īpašs, vislabāk to varētu raksturot ...