, .
Vārda dienu svin: Lauris, Norberts

Notiks tiešsaistes konference "Kooperācija - ilgtermiņa saimniekošanai"

LETA - 2020-11-19 10:05:38
Notiks tiešsaistes konference "Kooperācija - ilgtermiņa saimniekošanai"

Šodien plkst.11 notiks tiešsaistes konference "Kooperācija - ilgtermiņa saimniekošanai", informēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā (LLKC).

LLKC norādīja, ka konferencē lektori gan no Latvijas, gan ārvalstīm sniegs ieskatu dažādās kooperatīvu attīstītības iespējās, kas nodrošinātu ilgtermiņa saimniekošanu.

Konferencē ilgtermiņa domāšana tiks apskatīta no psiholoģijas aspekta, tāpat tiks pievērsta uzmanība tam, kādai jābūt kooperatīva pārvaldībai, kādus pakalpojumus biedriem piedāvāt, lai nodrošinātu stabilu saimniekošanu. Vienlaikus konferencē Zemkopības ministrijas (ZM) pārstāvji iepazīstinās ar Eiropas Savienības (ES) kopējās lauksaimniecības politikas piedāvājumu kooperatīvu attīstībai.

LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis norādīja, ka zemnieki apvienojas kooperatīvos, lai risinātu kādu vajadzību, problēmu. "Vienmēr tiek uzsvērts, ka kooperatīva mērķis ir pēc iespējas lielākas peļņas gūšana tā biedriem, kas tā arī ir, bet līdztekus jāatceras, ka kooperatīvs ir arī ilgtermiņa saimniekošanas garants, saimnieki, kuri stājas kooperatīvā, plāno savu saimniekošanu ilgtermiņā," uzsvēra LLKC valdes priekšsēdētājs.

Lai pieteiktos dalībai konferencē, LLKC aicina interesentus iepriekš pieteikties tīmekļa vietnē "www.mitto.me/cooperation/register". Tāpat konference būs skatāma arī mājaslapā "www.laukutikls.lv" un LLKC sociālā tīkla "Facebook" kontā.

Konferenci organizē LLKC sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociāciju (LLKA).

 

 

Komentāri


Jūsu komentārs

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
LLKC veido tālmācības moduļus Ukrainas lauksaimniekiem
LLKC veido tālmācības moduļus Ukrainas lauksaimniekiem

Nākamā gada pavasarī Ukrainas lauksaimniekiem būs pieejami trīs e-vides tāl...

Zemkopības ministrija aicina ikdienā izvēlēties Latvijā ražotos pārtikas produktus
Zemkopības ministrija aicina ikdienā izvēlēties Latvijā ražotos pārtikas produktus

Zemkopības ministrija (ZM) aicina iedzīvotājus, valsts un pašvaldību instit...