, .
clearsky_day -7.4℃
Vārda dienu svin: Aivars, Valērijs

Norisināsies vebinārs "Energoefektivitāte un AER uzņēmumos. Atbalsta nosacījumi un finansējums"

LETA , 01-11-2022
Norisināsies vebinārs "Energoefektivitāte un AER uzņēmumos. Atbalsta nosacījumi un finansējums"

Šodien plkst.14 norisināsies vebinārs "Energoefektivitāte un atjaunojamie energoresursi (AER) uzņēmumos. Atbalsta nosacījumi un finansējums", ko organizē Ekonomikas ministrija (EM) un AS "Attīstības finanšu institūcija "Altum"" ("Altum"), informēja EM.

Pasākumā eksperti informēs par atbalsta programmas nosacījumiem energoefektivitātei, atjaunojamiem energoresursiem un elektrotransporta iegādei, kā arī par būvniecības regulējumu ēku apjaunošanai un to, kas jāņem vērā, gatavojot energoaudita novērtējumu.

Tāpat vebinārā klausītāji uzzinās par elektrotransporta pieejamību un izmaksām, kā arī par līzinga pieejamību elektrotransporta iegādes finansēšanai. Vebinārā piedalīsies eksperti no EM, "Altum", Finanšu nozares asociācijas un auto Asociācijas.

Savukārt 2.novembrī norisināsies vebinārs "Energoefektivitāte un AER uzņēmumos. Normatīvais regulējums un tehnoloģijas". Šajā pasākumā eksperti informēs par būvniecības regulējumu mikroģenerācijas iekārtu, saules un vēja elektrostacijas ieviešanai un EM atļaujas saņemšanas kārtību elektroenerģijas ražošanas iekārtu ieviešanai. Lektori atgādinās par to, kas jāņem vērā, ja uzņēmums pats vēlas ražot elektroenerģiju, kā arī par to, kam pievērst uzmanību, izvēloties energoefektīvas iekārtas.

Pasākuma laikā informēs arī par siltumsūkņu izvēli un darbības principiem un biogāzes ražošanu. Pasākumā piedalīsies EM, AS "Sadales tīkls", Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes un Patērētāju tiesību aizsardzības centra eksperti.

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
LAD uzsāk projektu pieteikumu pieņemšanu investīcijām lauku saimniecībās. Notiks vebinārs!
LAD uzsāk projektu pieteikumu pieņemšanu investīcijām lauku saimniecībās. Notiks vebinārs!

No 20. februāra Lauku atbalsta dienests uzsāk projektu pieteikumu pieņemšan...

Latvija un Brazīlija pārrunā iespējas savstarpējai tirdzniecībai
Latvija un Brazīlija pārrunā iespējas savstarpējai tirdzniecībai

Otrdien, 27. janvārī, Zemkopības ministrijas valsts sekretārs Ģirts Krūmiņš...