, .
cloudy -1.8℃
Vārda dienu svin: Rita, Vita, Olita

Norisināsies tiešsaistes seminārs “Ilgtspējīga uzņēmējdarbība – praktiski soļi ieviešanā”

LETA , 04-11-2022
Norisināsies tiešsaistes seminārs “Ilgtspējīga uzņēmējdarbība – praktiski soļi ieviešanā”

Lai palīdzētu Latvijas uzņēmumiem saprast, kas ir būtiskākie ilgtspējas principi un kā padarīt savu uzņēmumu ilgtspējīgāku, šā gada 9. novembrī plkst. 15.00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu rīko tiešsaistes semināru, kurā eksperti un uzņēmumi dalīsies pieredzē par savu ceļu uz ilgtspējas ieviešanu, kā arī palīdzēs saprast – ar ko sākt, lai ilgtspējas principus ieviestu savā uzņēmumā. Vebinārs reģistrētajiem lietotājiem būs skatāms tiešsaistes platformā ZOOM, kā arī brīvpieejas režīmā EEN un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta Facebook kontos.

Šodien vairs tikai retais nav dzirdējis par ilgtspējas jēdzienu, tomēr ne katrs zina un saprot, ar ko sākt, kā noteikt savas prioritātes un kā praktiski vadīt sava uzņēmuma ietekmi uz vides, sociālajiem un pārvaldības aspektiem. Šajā sarunā dalībnieki kopīgi meklēs atbildes gan uz iepriekšminētajiem, gan arī daudziem citiem šķietami sarežģītiem jautājumiem. Šoreiz centīsimies koncentrēties uz ilgtspējas praktiskajiem aspektiem, kurus uzņēmumi var ieviest savos ikdienas procesos.

Tiešsaistes semināru vadīs Dace Helmane, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja, kura pie ilgtspējas principu ieviešanas strādā vairāk nekā 12 gadus, tajā piedalīsies Viktors Toropovs, SEB bankas Ilgtspējas attīstības vadītājs Latvijā, kurš stāstīs, cik būtiski ir ar uzņēmumu ilgtspēju saistītie jautājumi, raugoties no bankas perspektīvas.

Tāpat vebinārā varēs dzirdēt dažādu nozaru uzņēmumu pieredzes stāstus:

Daina Āboliņa, Korporatīvās komunikācijas projektu vadītāja, VAS Valsts nekustamie īpašumi.

Andris Šniceris, iepirkumu vadītājs, SIA Trelleborg Wheel Systems.

Agita Kārkliņa, Komunikācijas vadītāja, AS Cēsu alus.

Reģistrēties dalībai tiešsaistes seminārā var šeit - Vebinārs "Ilgtspējīga uzņēmējdarbība - praktiski soļi ieviešanā" - Enterprise europe network (een.lv)

Tiem, kas semināram nevarēs pieslēgties tiešsaistē to būs iespēja noskatīties arī ierakstā LIAA Youtube kanālā.

Papildu informācija:

E-pasts: prese@liaa.gov.lv

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk