, .
lightsnow -5℃
Vārda dienu svin: Tabita, Sarmīte

Linas Agro noslēdz apvienošanos ar KG Latvija

Linas Agro , 07-11-2022
Linas Agro noslēdz apvienošanos ar KG Latvija

Šī gada 28.oktobrī, SIA “Linas Agro” ir pārņēmis SIA “KG Latvija” augkopības biznesa daļu.

Ar SIA “Linas Agro” un SIA “KG Latvija” 2022.gada 28.oktobra Dalībnieku lēmumu (izmaiņas LR Uzņēmumu reģistrā reģistrētas 02.11.2022.) tika palielināts SIA “Linas Agro” pamatkapitāls, SIA “KG Latvija” veicot mantisko ieguldījumu SIA “Linas Agro”, kā rezultātā SIA “Linas Agro” pārņēmusi SIA “KG Latvija” augkopības biznesa daļu, tai skaitā – īpašumus, saistības, tiesības, pienākumus un darbiniekus.

Turpmāk zem Linas Agro zīmola, turpināsies augu aizsardzības līdzekļu, mikroelementu, mēslošanas līdzekļu un sēklu tirdzniecību, kā arī graudu un rapša sēklu iepirkšana un pirmapstrāde. Savukārt, KG Latvija turpmāk koncentrēsies dzīvnieku barības un barības sastāvdaļu ražošanai un tirdzniecībai.

 

Gaidāmās izmaiņas un jaunumi

 

  • Saistības. Visi nepabeigtie darījumi, tai skaitā maksājumu saistības, ar SIA “KG Latvija” automātiski pāriet uz SIA “Linas Agro” saglabājot visus nosacījumus un termiņus. Esošie līgumi vai citi dokumenti netiks laboti, bet jaunie darījumi un no tiem izrietošie dokumenti tiks slēgti  SIA “Linas Agro” vārdā. 
  • Tuvāk Tev. SIA “Linas Agro” pārņem esošo SIA “KG Latvija” noliktavu Vidzemē, tādējādi tiks paplašināti SIA “Linas Agro” noliktavu pārklājumu, kas ļaus turpmāk nodrošināt vēl ātrāku un ērtāku preču saņemšanu klientiem. Mazumtirdzniecības veikali paliek SIA “KG Latvija” pārziņā un to sortiments būs piemērots nelielām saimniecībām vai individuāliem pircējiem.
  • Komanda. Būtiski palielinās tirdzniecības komanda, bet menedžeru galvenais uzdevums paliek nemainīgs - atrast atbilstošākos un izdevīgākos risinājumus sadarbībai.
  • Noderīga informācija. Visu svarīgāko informāciju – par SIA “Linas Agro” darbību, jaunumiem, produktiem, pakalpojumiem, kā arī nozares tendencēm un ziņām – varat atrast SIA “Linas Agro” mājaslapā (www.linasagro.lv) un sociālo tīklu kontos (Facebook, Instagram, Youtube).
  • Digitāli. Lai būtu ērtāk sasniedzami klientiem, SIA “Linas Agro” šogad ir izstrādājis arī klientu apkalpošanas portālu mans.linasagro.lv un e-veikalu linasagro.lv/e-veikals.

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Kāpēc ir svarīga kūdraugsne
Kāpēc ir svarīga kūdraugsne

Četru semināru ciklā, kas oktobrī un novembrī norisinājās Latvijas vēsturis...

Kvalitatīvas skābbarības sagatavošana
Kvalitatīvas skābbarības sagatavošana

Piedalies seminārā un iegūsti padziļinātas zināšanas par kvalitatīvas skābb...

Meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs 2023” laureātus apbalvos 7.decembrī Jelgavā
Meža nozares gada balvas “Zelta čiekurs 2023” laureātus apbalvos 7.decembrī Jelgavā

Meža dienu komiteja ir pasludinājusi Meža nozares Gada balvas “Zelta čiekur...