, .
cloudy -3.1℃
Vārda dienu svin: Agate, Selga, Silga, Sinilga

Lauksaimniekus aicina uz vebināru par oglekļa programmu

eAgronom , 22-03-2022
Lauksaimniekus aicina uz vebināru par oglekļa programmu

Šo trešdien, 23. martā no plkst. 10.00 līdz plkst. 11.00 norisināsies eAgronom vebinārs "Kā iegūt papildus ienākumus, palielinot organisko vielu daudzumu augsnē", kurā aicināti piedalīties lauksaimnieki, nozares profesionāļi un ikviens interesents, kurš vēlas uzlabot savu lauku augsnes kvalitāti un saņemt samaksu par to.

eAgronom organizētā online semināra laikā ikvienam interesantam būs iespēja uzzināt par eAgronoom oglekļa programmu jeb atmosfēras oglekļa piesaistīšanu augsnē, īstenojot oglekļa lauksaimniecību. eAgronom oglekļa programma sniedz lauksaimniekiem iespēju saņemt samaksu par oglekļa kredītiem, kas ģenerēti īstenojot videi draudzīgas lauksaimniecības prakses.

Oglekļa kredīts ir izlīdzināšanas vienība, ko iegādājas uzņēmumi kā vienu no opcijām, lai samazinātu savu ietekmi uz vidi. ES regula Eiropas zaļais kurss nozīmē liela apmēra saistības krasi samazināt savu oglekļa pēdas nospiedumu līdz 2050. gadam. Tāpēc uzņēmumi vēlas iegādāties CO2 kredītus, lai īstenotu vides pārmaiņas, kas pārsniedz viņu pašreizējās spēju robežas. Lauksaimnieki, piedaloties oglekļa programmā, var ne tikai uzlabot savu lauku augsnes kvalitāti, bet arī samazināt resursu izmaksas un saņemt samaksu par ģenerētajiem CO2 kredītiem.

Vebināru 23.martā plkst. 10.00 atklās eAgronom vadītājs Robins Saluoks, kurš pastāstīs par eAgronom vadības programmatūru un to, kā mākslīgajā intelektā balstītu konsultāciju pakalpojumi lauksaimniekiem var palīdzēt samazināt izmaksas un izmešu daudzumu globālā mērogā.  Vebiināra turpinājumā biedrības "Zemnieku saeima" valdes priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja - Burmistre informēs par Eiropas zaļo kursu, tā nozīmīgumu un problemātiku, savukārt  eAgronom tirdzniecības pārstāvis Nauris Liberts iepazīstinās ar oglekļa dioksīda kredītu pārdošanas projektu un tā darbību Latvijā, taču noslēgumā agronoms, eAgronom konsultants Uldis Nelsons skaidros, kā ieviest ilgtspējīgas saimniecības praksi un, kā tas darbojas saimniecībā.

Plašāka informācija par oglekļa programmu pieejama uzņēmuma eAgronom mājaslapā: https://eagronom.com/lv/oglekla-lauksaimnieciba/

Informācija par vebināru un pieteikšanos pieejama mājaslapā: https://eagronom.com/lv/blog/piesakies-eagronom-vebinaram-ka-iegut-papildus-ienakumus-palielinot-organiskas-vielas-daudzumu-augsne/

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Latvijas lauksaimniecības ekonomiskā izaugsme – lēna, bet ar lielu potenciālu
Latvijas lauksaimniecības ekonomiskā izaugsme – lēna, bet ar lielu potenciālu

Ekonomiskās attīstības potenciāls Latvijas lauksaimniecībā, Zaļā kursa iete...

Pērn lauksaimniecības tehnisko pakalpojumu cenas pieaugušas par 25%
Pērn lauksaimniecības tehnisko pakalpojumu cenas pieaugušas par 25%

Pērn lauksaimniecības tehnisko pakalpojumu cenas visā Latvijā pieaugušas vi...

Aptauja: Vietējo ražotāju sadarbība ar veikalu tīkliem ir sarežģīta
Aptauja: Vietējo ražotāju sadarbība ar veikalu tīkliem ir sarežģīta

Vietējiem ražotājiem sadarbība ar veikalu tīkliem ir sarežģīta, secināts La...

"Abonē un laimē" loterijas uzvarētāji!
"Abonē un laimē" loterijas uzvarētāji!

27. janvārī notika "Saimnieks LV" abonēšanas loterijas izloze....