Lai lauksaimnieki varētu saņemt atbalstu vairākās ekoshēmās, ir jāsagatavo fotoattēli, kuros skaidri redzams konkrēts saimniekošanas veids. Šādi lauksaimnieki rīkojās, lai saņemtu platību maksājumus par ekoshēmām šogad. Šāda informācija ir jāsniedz arī 2024. gada ekoshēmu atbalsta saņemšanai.
Informāciju (fotoattēlus) var sniegt, izmantojot LAD mobilās lietotnes neautorizēto izvēlni un autorizēto izvēlni.
Šobrīd gan autorizētajā, gan neautorizētajā LAD lietotnes versijā ir iespēja iesūtīt fotoattēlus, kas pierāda minimālo augsnes apstrādi un kaļķošanu, kas veikta jau tagad rudenī. Šī informācija būs nepieciešama, lai pieteiktos ekoshēmu atbalstam 2024. gada pavasarī. Lietotnē ir iespēja izvēlēties divus veidus: “Kaļķošana (2024)” un “Minimālā augsnes apstrāde (2024)”.
Ja veikta minimālā augsnes apstrāde (augsnes virskārtas sekla apstrāde ne dziļāka par 15 centimetriem, izmantojot kultivatoru, disku vai frēzi), LAD mobilajā lietotnē jāiesūta fotoattēli, kas pierāda prakses izmantošanu.
Piesakoties atbalstam par augsnes pamatkaļķošanu, LAD mobilajā lietotnē jāiesūta fotoattēli, kas pierāda, ka veikta augsnes kvalitātes un reakcijas optimizācija. Fotogrāfiju uzņemšanu veic kaļķojamā materiāla izkliedēšanas laikā un pēc materiāla izkliedēšanas, kamēr tas vēl nav iestrādāts augsnē.
Lietotnes izskats autorizētam klientam:
Lietotnes izskats neautorizētam lietotājam (anonīmam):
No šā gada 15. maija lauksaimnieki var iesniegt projektu pieteikumus divās ...
No 2025. gada 15. aprīļa līdz 22. maijam lauksaimnieki Elektroniskajā piete...
Aizvadītā gada ceturtajā ceturksnī lauksaimniecības produkcijas vidējā cena...
Pārtikas un veterinārais dienests aicina praktizējošos veterinārārstus uz m...