, .
Vārda dienu svin: Lauris, Norberts

Latvijas Dabas fonds un "Swedbank" Daugavas krastā kopīgi iesēj dabiskās pļavas augu kvadrātmetru

LETA - 2020-10-28 16:49:50
Latvijas Dabas fonds un "Swedbank" Daugavas krastā kopīgi iesēj dabiskās pļavas augu kvadrātmetru

Šodien Latvijas Dabas fonds (LDF), īstenojot projektu "GrassLIFE", un "Swedbank" Daugavas krastā kopīgi iesēja dabiskās pļavas augu kvadrātmetru, kas papildinās zaļo zonu pie bankas centrālās ēkas Rīgā, aģentūru LETA informēja LDF komunikācijas vadītāja Liene Brizga-Kalniņa.

Līdz ar to "Swedbank" pievienojas LDF sāktajai dabisko pļavu atbalsta kustībai "Iesēj savu kvadrātmetru!", kurā iesaistījušies jau daudzi Latvijas iedzīvotāji un nu pievienojas arī organizācijas un uzņēmumi.

LDF pārstāve norādīja, ka pļavas kvadrātmetru sēs LDF projekta GrassLIFE vadītāja Inga Račinska kopā ar "Swedbank" Finanšu pārvaldes vadītāju Līgu Šķenderi, "Swedbank" ilgtspējas attīstības vadītāju Adriānu Kauliņu, kā arī LDF un "Swedbank" darbiniekiem.

Dabiskās pļavas un ganības ir izzūdoša dabas vērtība - pašlaik tās saglabājušās vien 0,7% Latvijas teritorijas. Lai saglabātu šīs unikālās ekosistēmas, kurās mājo izcila dabas daudzveidība, ir svarīgi ne tikai īstenot vērienīgus dabas aizsardzības pasākumus, bet arī spert mazos solīšus, iesaistot visu sabiedrību. Tāpēc LDF šoruden sācis dabisko pļavu atbalsta kustību "Iesēj savu kvadrātmetru!", lai visā Latvijā iedzīvotāji un organizācijas varētu iesēt aptuveni 700 dabisko pļavu puķu saliņas, sacīja Brizga-Kalniņa.

Komentāri


Jūsu komentārs

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Latvijas Avīze: Vilku ir vairāk
Latvijas Avīze: Vilku ir vairāk

Lietuvā palielina vilku nomedīšanas limitu. Latvijā vairāk nekā puse jau iz...