, .
cloudy 9.5℃
Vārda dienu svin: Nadīna, Ulla, Adīna

Kultūraugu mēslošanas plāna kopsavilkums jāiesniedz elektroniski

LLKC - 2020-10-14 15:19:55
Kultūraugu mēslošanas plāna kopsavilkums jāiesniedz elektroniski

Līdz 30. novembrim lauksaimniekiem, kuri īpaši jutīgajā teritorijā apsaimnieko lauksaimniecībā izmantojamo zemi un lieto mēslošanas līdzekļus 20 hektāros un lielākā platībā, kā arī audzē kartupeļus, dārzeņus, augļu kokus vai ogulājus trīs hektāru un lielākā platībā, elektroniski jāiesniedz Valsts augu aizsardzības dienestā kultūraugu mēslošanas plāna kopsavilkums.

Tajā apkopo informāciju par mēsloto platību un 2020. gadā iegūto ražu. Kopsavilkumu elektroniski var iesniegt, aizpildot to Lauku atbalsta dienesta elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) vai dokumentu apstiprinot ar elektronisko parakstu un nosūtot uz e-pastu: pasts@vaad.gov.lv.

Kopsavilkums ir viens no dokumentiem, kas jāiesniedz, lai izpildītu arī savstarpējās atbilstības prasības platību maksājumu saņemšanai.

LLKC aicina izmantot augkopības konsultantu pakalpojumus kultūraugu mēslošanas plānu sagatavošanā un kopsavilkuma iesniegšanā EPS. Lauksaimniekiem ir pieejams konsultantu atbalsts projektu ietvaros (tālrunis 63050220).

Īpaši jutīgās teritorijas: Dobeles, Auces, Tērvetes, Jelgavas, Ozolnieku, Bauskas, Vecumnieku, Iecavas, Rundāles, Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Baldones, Salaspils, Stopiņu, Ropažu, Garkalnes, Carnikavas, Saulkrastu, Sējas, Ādažu, Inčukalna, Siguldas, Krimuldas un Mālpils novada administratīvās teritorijas robežas, izņemot Vecumnieku novada Valles pagastu un Kurmenes pagastu, Krimuldas novada Lēdurgas pagastu, kā arī Jelgavas, Rīgas un Jūrmalas pilsētas administratīvās teritorijas robežu.

Komentāri


Jūsu komentārs

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
"Zemnieku saeima" ES lauksaimniecības politikas reformu kopumā vērtē pozitīvi
"Zemnieku saeima" ES lauksaimniecības politikas reformu kopumā vērtē pozitīvi

Biedrība "Zemnieku saeima" Eiropas Savienības (ES) lauksaimniecības politik...

Pārdomāti risinājumi antibiotiku lietošanas ierobežošanā
Pārdomāti risinājumi antibiotiku lietošanas ierobežošanā

Eiropas Zāļu aģentūra izstrādājusi antibiotiku klasifikāciju pēc to pieliet...