, .
cloudy 28.3℃
Vārda dienu svin: Tālivaldis, Mareks

GLOBALG.A.P. mentoringa programma Latvijā

LLKC , 07-01-2022
GLOBALG.A.P. mentoringa programma Latvijā

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) trīs gadus ir  vienīgais un galvenais sadarbības partneris Latvijā GLOBALG.A.P., kas ir starptautiski atzīts labas lauksaimniecības prakses standarts. Šis standarts apliecina, ka tiek ievērotas prasības, izpildīti normatīvi, lai ražotu kvalitatīvu produktu. Lai uzņēmējs spētu ieviest GLOBALG.A.P. prasības savā uzņēmumā, dažbrīd nepieciešama palīdzība, padomi, konsultācijas, un to var sniegt LLKC konsultanti.

Šovasar konsultantu komanda pieņēma unikālu izaicinājumu – piedalīties mentoringa programmā ar mentori Edīti Strazdiņu, kura ir GLOBALG.A.P. vadošā klientu menedžere Baltijā, Centrālāzijā, Krievijā. Šajā projektā iesaistās arī kooperatīvs un uzņēmumi, kuri vēlas šogad iegūt sertifikātu. Konsultanti ir no visas Latvijas teritorijas, kuri ir ļoti apmierināti un gandarīti, ka ir radusies šāda iespēja. Šī programma sniedz daudz praktisku zināšanu un pārliecību tam, kā konsultantam labāk strādāt ar uzņēmumiem. Nepārtraukti ir jāmācās un jāseko līdzi aktualitātēm likumdošanā, tendencēm pārtikas tirgū un arī lauksaimniecības nozares izmaiņām, jo šajā sertifikātā ir iekļauti visdažādākie temati, sākot no kultūrauga sēklas iegūšanas, beidzot ar darbinieku labklājību un svaigā produkta fasēšanu. Projekts sniedz arī garantiju uzņēmumiem, ka mentoringa programmā konsultanti kopā ar mentoru būs izstrādājuši atbilstošu uzņēmuma sistēmu sertifikācijai.

Dalība šajā projektā sniedz ilgtermiņa ieguldījumu konsultantu darbā un arī tālakā GLOBALG.A.P. attīstībā Latvijā, līdz ar to arī uzņēmumi Latvijā attīstās līdzi pārmaiņām.

LLKC ir ļoti pateicīgs GLOBALG.A.P. komandai, it īpaši Edītei Strazdiņai, par ieguldīto darbu, lai sagatavotu šādu mentoringa programmu un to realizētu tieši Latvijā. Tā ir lieliska iespēja mācīties un izprast procesus!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
AREI organizē starptautisku miežu konferenci IBGS 13
AREI organizē starptautisku miežu konferenci IBGS 13

Jau jūlija sākumā notiks starptautiska miežu konference “Starptautiskais mi...

Mēslošanas līdzekļus turpmāk marķēs ar CE zīmi
Mēslošanas līdzekļus turpmāk marķēs ar CE zīmi

Valdība otrdien apstiprināja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavoto kārtību...

Vebinārs: Grāmatvedības uzskaite un nodokļu piemērošana lauksaimniekiem
Vebinārs: Grāmatvedības uzskaite un nodokļu piemērošana lauksaimniekiem

Žurnāls “iFinanses” 7. jūlijā aicina uz vebināru “Grāmatvedības uzskaite un...

Barības piedevas cūku ēdināšanā
Barības piedevas cūku ēdināšanā

Mūsdienās antibiotiku lietošana Eiropas Savienībā un citās valstīs ir pilnī...