Saimnieks LV
, .
cloudy 2.2℃
Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle, Annika

Atbalsts profilaktiskajiem pasākumiem putnkopības nozarē

Lauku atbalsta dienests , 02-03-2021
Atbalsts profilaktiskajiem pasākumiem putnkopības nozarē

No 2021.gada 1.aprīļa līdz 30.aprīlim Lauku atbalsta dienests aicina pieteikties apakšpasākumā "Atbalsts profilaktiskajiem pasākumiem, lai mazinātu epizootiju un epifitotiju iespējamās sekas" putnkopības nozarei. Šī ir desmitā projektu pieņemšanas kārta, kopējais publiskais finansējums ir 369 tūkstoši eiro.

Atbalsts ir paredzēts putnkopības nozarei ar mērķi nodrošināt biodrošības prasību ieviešanu. Atbalstu var saņemt Pārtikas un veterinārajā dienestā reģistrētie mazie un vidējie uzņēmumi, kas audzē ne vairāk kā 80 000 mājputnus.

Kārtā iesniegto projektu īstenošanas beigu termiņš ir viens gads no lēmuma par projekta iesnieguma apstiprināšanu spēkā stāšanās dienas. Pasākumā priekšapmaksa netiek paredzēta. Atbalstu izmaksās, pamatojoties uz faktiskajām attiecināmajām izmaksām atbilstoši apstiprinātajam projekta iesniegumam.

Projekta iesnieguma veidlapa pieejama mājaslapā www.lad.gov.lv sadaļā “Atbalsta veidi” – “Projekti un investīcijas”. Projektu iesniegumus var iesniegt LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā vai parakstītus ar drošu elektronisko parakstu. Svarīgi ievērot, ka projekta iesniegumi, kas tiks saņemti pasta sūtījuma veidā, netiks pieņemti un reģistrēti.

Plašāku informāciju var noskaidrot pa tālruni 67095000.


Ievērībai! Lauku atbalsta dienests kopā ar Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvjiem 17.martā plkst.13.00 organizēs vebināru par plānotajiem biodrošības pasākumiem. Vebinārs notiks tiešsaistes saziņas vietnē “Zoom”. Lai piedalītos vebinārā, tam jāreģistrējas, aizpildot informāciju šajā anketā: https://forms.gle/tszjw3zYr9dJkLsA8

 

Projektu iesniegumu pieņemšanu biodrošības atbalsta pasākumā notiek Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Lauku attīstības programmas ietvaros.

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
ES – vairāk liellopu, mazāk aitu un kazu
ES – vairāk liellopu, mazāk aitu un kazu

Eiropas Komisija prognozē, ka 2025. gada otrajā pusē liellopu bruto vietējā...

Veic pasākumus mutes un nagu sērgas ievazāšanas Latvijā risku mazināšanai
Veic pasākumus mutes un nagu sērgas ievazāšanas Latvijā risku mazināšanai

Reaģējot uz mutes un nagu sērgas (MNS) izplatību Eiropā, otrdien, 8. aprīlī...

Ir īstais laiks sēt zirņus un pārliecināties par to izcilajām īpašībām
Ir īstais laiks sēt zirņus un pārliecināties par to izcilajām īpašībām

Pēc senlatviešu tradīcijām zirņi ir jāsēj gada 100 dienā, lai mazāk tos boj...