, .
heavyrain 9.2℃
Vārda dienu svin: Egils, Egīls, Nauris

AS Dimedium Latvija ir iegādājusies AS Latgales CMAS akciju kontrolpaketi

AS Dimedium Latvija , 15-03-2024
AS Dimedium Latvija ir iegādājusies AS Latgales CMAS akciju kontrolpaketi

Turpinot Dimedium Group stratēģisko plānu realizāciju, AS Dimedium Latvija šī gada februārī ir iegādājies AS Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijas (turpmāk – Latgales CMAS) akciju kontrolpaketi.

Latgales CMAS iegāde ļaus AS Dimedium Latvija uzsākt jaunu biznesa virzienu. Piena pāraudzības laboratorijas Viļānos un Jaunpilī, papildinās plašo pakalpojumu un produktu klāstu, ļaujot klientiem ērtāk saņemt visu nepieciešamo vienuviet. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ansis Kuplis par ģenētikas biznesa pārņemšanu saka: „ Mēs turpināsim piedāvāt arī ģenētikas produktus, no Pasaulē vadošajiem piegādātājiem (Alta Genetics, Semex, Swissgenetics, Viking Genetics un citiem) Latgales reģionā, tāpat arī dzīvnieku lineārās vērtēšanas pakalpojumus, un citus jau zināmos pakalpojumus, ko līdz šim sniedzis Latgales CMAS. Izmantojot jauniegūto bāzi Viļānos, klientiem būs iespēja arī ērtāk saņemt AS Dimedium Latvija sortimentā esošas preces un pakalpojumus. Kopā ar AS Dimedium Latvija speciālistiem aktīvāk strādāsim pie semināru un apmācību organizēšanas.”

AS Dimedium Latvija pieder visas Baltijas valstu grupai - Dimedium Group. Šīs izmaiņas ir daļa no Dimedium Group stratēģijas, kuras mērķis ir uzsvērt Dimedium Group kopējo izaugsmi un apņemšanos nepārtraukti attīstīt produktu un piegādātāju portfeļus – lai tie būtu inovatīvi, efektīvi, kvalitatīvi un rentabli.

AS Latgales CMAS turpinās darboties, kā neatkarīgs uzņēmums un visi uzņēmuma rekvizīti un adrese paliek nemainīgi. Uzņēmumā darbosies tie paši darbinieki. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ansis Kuplis par ģenētikas biznesa pārņemšanu saka: „ Mēs lepojamies ar mūsu sadarbību, un tas ir viens no mūsu ceļiem uz panākumiem, jo bez Jūsu lojalitātes tas nebūtu iespējams. Mūsu klienti un partneri joprojām ir mūsu galvenā prioritāte. Esam apņēmības pilni turpināt iesākto, veiksmīgo sadarbību ar Jums visiem. Mūsu darbības pamatā ir rūpes ne tikai par dabas, sabiedrības un tirgus vērtībām, bet arī par mūsu darbinieku, klientu un biznesa partneru interesēm. Pateicoties 32 gadu ilgajai pieredzei, varam turpināt sniegt savu ieguldījumu Latvijas lauksaimniecības, veterinārmedicīnas un mīļdzīvnieku labturības attīstībā.”

 

 

 

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Izdots "Latvijas Republikā reģistrēto augu aizsardzības līdzekļu saraksts 2024"
Izdots "Latvijas Republikā reģistrēto augu aizsardzības līdzekļu saraksts 2024"

Izdots ikgadējais Valsts augu aizsardzības dienesta (VAAD) izdevums "Latvij...

Izmaiņas Augu aizsardzības līdzekļu reģistrā
Izmaiņas Augu aizsardzības līdzekļu reģistrā

Augu aizsardzības līdzekļu reģistrā reģistrēti astoņi jauni ķīmiskie augu a...

Atvieglinātas prasības atbalstam slāpekļa un amonjaka emisiju mazinošai lauksaimniecības praksei
Atvieglinātas prasības atbalstam slāpekļa un amonjaka emisiju mazinošai lauksaimniecības praksei

Valdība apstiprināja noteikumu projektu, kurā paredzēts atvieglināt prasība...