, .
clearsky_day 12℃
Vārda dienu svin: Maija, Paija

Agroresursu un Ekonomikas institūts sadarbībā ar Latvijas radošo mākslinieku grupu vienojas kopīgā projektā - “MĀKSLA ZINĀTNEI”

Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI) , 19-04-2021
Agroresursu un Ekonomikas institūts sadarbībā ar Latvijas radošo mākslinieku grupu vienojas kopīgā projektā - “MĀKSLA ZINĀTNEI”

Lai veicinātu radošu sadarbību starp zinātnes un mākslas platformām Latvijā un pasaulē, pēc Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) iniciatīvas, ar vairāku pazīstamu mākslinieku līdzdalību, tiek īstenots mākslas projekts MĀKSLA ZINĀTNEI.

Šis radošais projekts tiks realizēts gada garumā, mijiedarbojoties māksliniekiem ar vadošajiem Latvijas un Eiropas agroresursu selekcionāriem un zinātniekiem. Iedvesmu smeļoties agrokultūras zinātnes pragmatiskajos un jaunatklāsmes procesos, taps māksla - gleznas, interjera priekšmeti un tekstils.

Projekts jau ir uzsācis savu gaitu ar savstarpēju iepazīšanos interneta vidē, rīkojot virtuālās ekskursijas un daloties stāstos, iepazīstot vienam otru.

Projekta nobeigums, kopā ar ražas novākšanas un secinājumu pārskatu, būs vērojams AREI institūta telpās kā projekta dalībnieku darbu izstāde līdz gada beigām.  Šoreiz tai būs raksturīga mākslas eksponātu dinamiska maiņa, un, nu jau par ikgadējo tradīciju kļuvušais, AREI mākslas kalendārs.

Projekta tapšanā šobrīd piedalās Latvijā un citur pasaulē pazīstamās mākslinieces – Agnese Vaļiniece, Dita Lūse, Ineta Freidenfelde, Maija Graudiņa, Margita Jumīte, bet dalībnieku sastāvā gaidāmi patīkami pārsteigumi visa projekta norises gaitā.

 

 

Komentāri


Skolnieciņš no svētupītes

Ilgā un mokpilnā krīze jau iet uz beigām. Covid-19 pandēmija tuvojas savam finišam. Šī šķebīgā slimība (Covid-19), ko izraisa SARS-CoV-2 vīruss, drīz taps pievarēta. Līdz 2021. gada aprīļa sākumam pasaulē no Covid-19 sērgas ir miruši vairāk nekā 2,5 miljoni nevainīgu cilvēku, bet Latvijā šīs sērgas dēļ ir gājuši bojā vairāk nekā 1800 manu tautiešu. Tas ir bēdīgi. Atliek vien par viņiem aizlūgt Veļu Māti – aizkapa valdnieci. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus par viņu dvēseļu labklājību. Par laimi, lielākai daļai sirgstošo slimības simptomi ir viegli līdz vidēji smagi. Diemžēl šī sērga var atstāt smagas komplikācijas uz visu atlikušo mūžu vai pat novest līdz nāvei. Vienīgais veids kā izglābties ir vakcinēties. Vakcīna spēs mūs pasargāt no simptomātiskas saslimšanas un smagas slimības gaitas. Vakcīnai pret Covid-19 var pieteikties vairākos veidos. Pirmkārt, vakcinācijai var pieteikties zvanot uz bezmaksas tālruņa līniju 8989, šī tālruņa līnija darbojas septiņas dienas nedēļa no 9:00 līdz 17:00. Otrkārt, vakcinācijai var pieteikties pie sava ģimenes ārsta. Treškārt, vakcinācijai var pieteikties portāla manavakcina.lv, kas darbojas cauru diennakti septiņas dienas nedēļa. Tikai der atcerēties, lai reģistrētos elektroniski ir nepieciešama pieeja savai internetbankai. Neaizmirsīsim, dodoties uz vakcinācijas punktu, uzvilkt higiēnisko sejas masku un paņemt līdz personu apliecinošu dokumentu! Būsim apzinīgi, pasargāsim sevi, savus mīļos un tuvos! Vakcinēsimies! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem! Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētupītes ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš #drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks


Davila

Sveiki, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam personiskos aizdevumus ar 2% likmi. Mēs varam jums izsniegt aizdevumus, lai jūs varētu realizēt savus projektus vai citas lietas, ko vēlaties darīt. Sazinieties ar mums tieši pa e-pastu: sduplens@gmail.com Ar cieņu


Jūsu komentārs

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Pasākums „TRAKTORDIENA 2021” - PĀRCELTS!
Pasākums „TRAKTORDIENA 2021” - PĀRCELTS!

Nodibinājums „Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” informē, ka, ņemo...

Aptauja: 73% pircēju, iegādājoties cūkgaļu,  vēlas paaugstinātas labturības un vides prasības
Aptauja: 73% pircēju, iegādājoties cūkgaļu, vēlas paaugstinātas labturības un vides prasības

Iegādājoties cūkgaļu, pircēji vēlas redzēt marķējumu par paaugstinātām dzīv...

"Siera klubs": Tirgotājiem interese par Jāņu sieru patlaban ir mazāka nekā pērn
"Siera klubs": Tirgotājiem interese par Jāņu sieru patlaban ir mazāka nekā pērn

Patlaban siera ražotāji slēdz līgumus ar lielveikaliem par Jāņu siera piegā...